Skikda Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Skikda Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Skikda ar AFerry. Prāmji uz Skikda, Alžīrijā, ir pieejami no Francijas un Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Skikda no Dženovas un Marseļu.

Skikda prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Skikda tiek vada Algérie Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Skikda, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Skikda prāmji ar Algérie Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Skikda būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Skikda Prāmji
  • Skikda Prāmji
  • Skikda Prāmji

Par Skikda

Skikda prāmju osta ir liela nozīme transportējot naftas un naftas ķīmijas produktus kopā ar to liela Sardīnes zvejas un konservēšana centru. No Skikda pilsēta bija pazīstama kā Philippeville saskaņā ar Francijas noteikums, līdz tā ieguva neatkarību 1962. Skikda ir skaista Vidusjūras pilsēta ar rādītājiem pludmalēm un silto Vidusjūras klimatu.

Collo jo Skikda ir iecienīta atpūtas vieta daudziem alžīriešu paši, kā arī viesi no citām Eiropas valstīm. Collo piedāvā skaistas garas tīras smilšu pludmales. Ir arī iespējas dažos pārgājienu un medību piedzīvojumiem tuvējā meža platības.

Skikda lepojas lielākais romiešu teātri Alžīrijā un vietējais muzejs pieder vairākas romiešu artefaktu. Ir arī daudz citu vēstures un kultūras vietām apgabalā.

piejūras kūrorts Marsa ir tikai 65 kilometrus uz austrumiem no Skikda, kur var atrast mierīgi skaistas pludmales, milzīgs mitrājs upju un ezeru lieliski piemērots ekotūrisma, zvejas un medībām.

Prāmji uz un no Skikda

Algerie Prāmji , jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikaliem, bāriem un sundecks kā arī televīziju un vakara izklaides.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Skikda Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Rue Ali Abdenour, Sakikdah, Algeria

Corsica Linea

Rue Ali Abdenour, Sakikdah, Algeria