Skidegate Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Skidegate ir Waterfront ciemats dienvidu punktu Graham salas Britu Kolumbijā, Kanādā. Skidegate ir ideāls dabas vērošana, vaļu vērošana, makšķerēšana, kanoe un citām āra aktivitātēm. Prāmji no Skidegate osta doties Alliford līci un Prince Rupert. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Skidegate Prāmji
  • Skidegate Prāmji
  • Skidegate Prāmji

Par Skidegate

Skidegate ir Haida kopiena Haida Gvaī (agrāk Karalienes Šarlotes salas) uz Britu Kolumbijas ziemeļrietumu piekrastē Kanādā. Tā atrodas uz dienvidaustrumu krastā Graham salas, lielākā sala arhipelāgā, un ir ziemeļu termināls prāmju pakalpojumus starp Graham sala un Alliford līcī Moresby Island. Haida mantojuma centrs, kas atrodas uz Skidegate austrumu robežu, ir godalgotās aborigēnu kultūras centru, kas svin vietējo kultūru un mantojumu, savukārt vietējā Spirit Lake Trail ir viegli pastaigas pa mežu, kurā ir arī skatu Spirit Lake, ļaujot jums izjust labāko, Haida Gvaī piedāvāt.

Skidegate Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BC Ferries

1 Highway 16, Skidegate Landing, BC V0T 1S1, Canada