Skiathos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Skiathos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Skiathos ar AFerry. Jūs varat izmantot Skiathos ņemt prāmjus ap Sporades salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējos reisus Sporades salu ir pieejami no Skiathos uz Alonissos, Glossa un Skopelos bet prāmji prom no Sporades salu buru Agios Constantinos un Volos.

Skiathos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Skiathos darbina ar Anes Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Skiathos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Skiathos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Skiathos prāmji ar Anes Ferries un Hellenic Seaways ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Skiathos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Skiathos Prāmji
  • Skiathos Prāmji
  • Skiathos Prāmji

Par Skiathos

Skiathos ir pazīstama ar saviem 70 skaistajām zeltainajām pludmalēm un skaistām ainavām. Skiathos ir mājvieta daudzām priežu mežiem un ir kļuvis ļoti populārs tūrisma galamērķis, jo tās skaidri ūdeņi un smilšu pludmalēm. Skiathos ir labi organizēta sala ar visām tūristu mītnēm varētu sagaidīt.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Skiathos, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Prāmji uz un no Skiathos

ANES Prāmji ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas bieži vien var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop pāri Grieķijas salām, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Jūs atradīsiet to prāmji ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Skiathos ostu iekārtām

Skiathos ir neliela osta. Sakarā ar izmēru no ostas tur nav daudz iespējas. Tomēr tie nav nepieciešami, jo ir daudz tuvējās kafejnīcās un restorānos.

Nokļūšana Skiathos ostu

Skiathos prāmju osta atrodas Skiathos pilsēta, uz rietumiem no salas. Osta var viegli nokļūt ar automašīnu vai kājām, ja jūs atrodaties Skiathos pilsētā.

Skiathos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANES Ferries

Skiathos Port, Skiathos Island, 37002, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Skiathos Port, Skiathos Island, 37002, Sporades, Greece