Siremar

Siremar
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt SIREMAR prāmi, lai to Aegadian salām un Sicīlijā. Siremar ir sniegt šos pakalpojumus kopš 1976. gada, un ir zināms, lai sniegtu augstākās kvalitātes kuģus. AFerry vienmēr lētas cenas Siremar Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt SIREMAR prāmjus uz Aegadian salām Favignana, Levanzo un Marettimo un uz Trapani Sicīlijā. Visiem Siremar maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Siremar grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Siremar Maršruti

   Borta Siremar Prāmji

   Lai īsos maršrutos starp Aegadian salām un Sicīlijā, Siremar izmanto fastcraft zemūdens spārniem, kuģus, kas var sasniegt ātrumu līdz 40 mezgliem. Šie pakalpojumi ir paredzēti tikai kājāmgājējiem, ar maksimālo bagāžas pabalstu 10 kg uz vienu personu. Uz valdes šiem prāmjiem jūs atradīsiet ērtas sēdvietas ar lieliem logiem, kas ļauj panorāmas skatu.

   Citi maršruti uz kontinentālo Itāliju ar Siremar ir Drīzumā , lai AFerry. Šie maršruti ir darboties ar lielākiem kuģiem un ļauj pārvadāt automašīnām.


   Vai jums Siremar prāmji Favignana Levanzo maršruta, tad Siremar Levanzo Marettimo prāmis pakalpojumu, vai jebkuru citu maršrutu no Siremar, jums ir saistoši ir relaksējoša un patīkamu braucienu. Tātad, ko jūs gaida?

   Video

   Siremar YouTube Video