Singapore Harbourfront Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Singapore Harbourfront Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Prāmji no prāmju ostas Singapūras Harbourfront, buras uz un no Batam ostas Indonēzijā ar Wavemaster, Batamas Fast Ferry un Majestic Fast prāmjiem. Zemāk varat redzēt pilnu sarakstu ar atiešanas visiem adresātiem un degustators mūsu labākās cenas.

  • Singapore Harbourfront Prāmji
  • Singapore Harbourfront Prāmji
  • Singapore Harbourfront Prāmji

Prāmji uz un no Singapūras Harbourfront

Wavemaster piedāvā modernus prāmjiem uz un no Singapūras HarbourFrony uz Batam Indonēzijā. Uz kuģa Jūs varat atpūsties vai ārpus, ar sēdvietām pieejamo pasažieriem laiku pārceltuves.

Batam Fast Ferry darbojas augsta ātrgaitas kuģiem, katrs aprīkots ar gaisa kondicionieri VIP telpā, borta kino un bāru apkalpo atspirdzinājumus un uzkodas.

Majestic Fast Ferries darbojas augsta ātruma pakalpojumi katru dienu, ar moderno kuģu aprīkotas ar greznām iekārtām, lai padarītu jūsu ceļojums tik komfortablu, cik vien iespējams.

Singapūra Harbourfront ostu iekārtām

Singapūra Harbourfront ir ļoti moderns un izsmalcināts osta. Tur ir daudz ko darīt tur, kamēr jūs gaidāt jūsu prāmi, ieskaitot iepirkšanās un atpūšoties kafejnīcā vai restorānā. Tas ir arī taisnība, ko Vivocity, kas ir valsts lielākais tirdzniecības centrs!

Darba Singapūras Harbourfront

Getting Singapūras Harbourfront ir viegli. Vairākas autobusu braukt ar ostas, tostarp numuru 10, 30, 65, 80,93, 97, 100, 131, 143, 145, 166, 188 un 855. Jūs varat arī sasniegt to, dzelzceļu, vienkārši ņemt ziemeļi -austrumu līnijas un iziet Harbourfront stacijā. Vai, ja jūs drīzāk izvairīties no sabiedriskā transporta, jūs vienmēr varat iegūt pasūtīt taksometru vai doties uz kādu no daudzajiem taksometru līčiem atrodamas zonā.

Par Singapūras Harbourfront

Batam ir sala Indonēzijā, un lielākā pilsēta Riau salas provincē. Tas ir tikai 20km attālumā no Singapūras dienvidu piekrastē, piešķirot tai vieglu piekļuvi Singapūrā, izmantojot prāmi. Tā ir tikai maza sala ar kopējo platību 276 kvadrātjūdzes, bet iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Kā ar lielāko daļu šajā jomā salās, Batam piedāvā saviem apmeklētājiem skaisti skaidrs jūras un virkne ūdens sporta, lai jūs varētu piedalīties.

Singapore Harbourfront Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Batam Fast Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

Majestic Fast Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

Sindo Ferry

1 Maritime Square, 099253, Singapore

WaveMaster

1 Maritime Square, 099253, Singapore