Sindo Ferry

Sindo Ferry
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Sindo Ferry starp Indonēziju un Singapūru. Sindo Ferry ir ieguldījusi lielus piedāvājot ērtu, degvielas efektīvu un ātru braucienu. AFerry vienmēr lētas cenas Sindo Ferry un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat rezervēt Sindo prāmi no Harbourfront un Tanaheraha Singapūrā, uz ostām Batamas, Sekupang, Waterfront un Tanjung Pinang Indonēzijā. Skatīt zemāk detalizētu sarakstu burāšanas reizes.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
8
Īsākais šķērsojums:
Batam - Harbour Front
1 h
Populārākais maršruts:

Sindo Ferry Maršruti

    Norēķinu-in

    Reģistrēšanās aizver vienu stundu pirms izlidošanas. Jums būs nepieciešams uzrādīt rezervācijas apstiprinājumā, pases un VISA ceļošanas dokumentus, lai saņemtu iekāpšanas karti.

    Pēc vākt savu iekāpšanas karti, jums būs nepieciešams, lai pārietu uz imigrācijas pārbaudes punktu vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.