Silja Line prāmji

Silja Line
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Silja Line prāmi uz Somiju, Ālandu salās, Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā. Uzņēmums ir pazīstams arī kā Tallink Silja Line , bet tas ir tas pats uzņēmums. Silja Line ir viens no galvenajiem prāmju operatoriem Baltijas reģionā un viņu mūsdienu prāmjiem uzstādīja jaunu etalonu ceļojumu standartiem. AFerry vienmēr lētas cenas Silja Line prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Silja Line prāmji uz Rīgu, Stokholmu, Helsinkiem, Tallinu, Mariehamn un vairāk. Visiem Silja Line maršrutos, un, lai redzētu jaunākās Silja Line cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Silja Line grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Silja Line Maršruti

   uz kuģa Silja Line prāmji

   Tallink Silja Line ir flote ļoti modernu prāmju piemēram Silja Serenade, Silja Symphony, M/S Galaxy vai M/S Isabelle. Katrs Silja Line kuģis atradīsiet aprīkoti atbilstoši augstākajiem standartiem. Katrā prāmju piedāvā virkni kabīnes un ērtām sēdvietām. Jūs atradīsiet arī bufetes un a la carte restorāni, kuros pasniedz lielisku izvēli starptautisko un Baltijas reģiona virtuvi. Beznodokļu cenas ir pieejamas uz prāmjiem, kas apmeklē Ālandu bet darījumus var būt bijusi visos maršrutos visa gada garumā arī. Uz kuģa Silja Line lielākiem kruīza stila kuģiem jūs atradīsiet arī virkni izklaides no deju šoviem, klaviermūzika, diskotēku un pat bērnu izpildītājiem.


   Neatkarīgi no maršruta jūs pasūtīt ar šo slaveno Baltijas operatora, esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša braucienu.

   Video

   Silja Line YouTube Video