Sikinos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sikinos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Sikinos ar AFerry. Jūs varat izmantot Sikinos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Sikinos līdz Folegandros, Ios Kythnos, Milos, Santorini un Sifnos bet prāmju prom no Kiklādu buru Piraeus.

Sikinos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sikinos darbina ar Hellenic Seaways un Zante Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Sikinos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Sikinos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sikinos prāmji ar Hellenic Seaways un Zantes Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sikinos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Sikinos Prāmji
  • Sikinos Prāmji
  • Sikinos Prāmji

Par Sikinos

Sikinos ir sala grieķu Kiklādu arhipelāgā, tikai ar 238 iedzīvotājiem. Lielākā daļa no salas ir grūti piekļūt, jo tās akmeņaino reljefu, kā piemēram, salas izbēgusi masveida tūrismu un paliek kluss patvērums tiem, kas vēlas garšu klusā lauku Grieķijā. Sikinos ir divas apmetnes, Alopronia, kur jūs atradīsiet ostu Sikinos un Hora, kas ietver tādas jomas kā Horia un Kastro, kas ir augstāk kalnā.

Sikinos klusus, Noslēgti pludmales, senās drupas attālās lauku un dažas interesantas vietnes apmeklēt, tostarp Zoodohos klostera Episkopi templis, mazo Bizantijas muzeju Hora un Mavri Spilia (Black Caves) , kas var piekļūt tikai ar laivu.

Ferries uz un no Sikinos

LANE Lines flote sastāv no divu pasažieru kuģu Ierapetra L un Vitsentzos Kornaros aprīkota ar modernām iekārtām, piemēram, gaisa kondicionēšana visā, a la carte un pašapkalpošanās restorānos, bāru un kafejnīcu, diskotēku, televīzijas un video iekārtas, bāru uz atklātā klāja, dāvanu veikals un tūrisma informācijas centrs kopā ar vairākām ērti kabīnes un sēdvietas izmitināšanu.

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

LANE līnijas piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Sikinos prāmjiem, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Nokļūšana Sikinos

Sikinos prāmju osta atrodas ciematā Alopronia, kas ir viena no tikai divām norēķiniem salas Sikinos.

Sikinos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Limani Sikinou, 84010, Greece

Hellenic Seaways

Limani Sikinou, 84010, Greece

Sea Jets

Limani Sikinou, 84010, Greece

Zante Ferries

Limani Sikinou, 84010, Greece