Sifnos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sifnos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Sifnos ar AFerry. Jūs varat izmantot Sifnos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Sifnos līdz 11 prāmju ostas:

Ferries attālumā no Kiklādu bura no Sifnos līdz Katapola un Pirejas.

Sifnos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Sifnos ir vada Egejas Speed Lines, Hellenic Seaways, jūras Jets un Zante Ferries. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Sifnos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Sifnos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Egejas Speed Lines un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Sifnos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sifnos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Sifnos Prāmji
  • Sifnos Prāmji
  • Sifnos Prāmji

Par Sifnos

Sifnos ir sala, kas atrodas Grieķijas salu, kas ir aptuveni 2500 iedzīvotāju. Sifnos ir pazīstama ar savu dabas skaistumu un tās keramikas. Sifnos bieži dēvē par "dzejnieka sala" skaita dēļ dzejnieku un rakstnieku, kas nāk no salas, piemēram, Titos Patrikios un Theodosios Sperantzas. Tur ir daudz ko redzēt un darīt Sifnos; sala lepojas 277 skaistas baznīcas un kapelas, un 55 seno torņi pāri salas iepazīšanās no 6. līdz 3. gadsimta Britu Kolumbijā

Ir arī muzejiem Sifnos; vislielākais ir Arheoloģijas muzeju Kastro un folkloras un mākslas muzeju Apollonia.

Prāmji uz un no Sifnos

Aegean Speed Lines piedāvājam izvēlēties biznesa un ekonomiskās klases sēdvietām, kā arī dažādas kafijas un uzkodu bāri, suvenīru un dāvanu veikals, gaisa kondicionieri atpūtas zonas, televizori, smēķēšanai, ārpus sēdvietu zonas, bezvadu interneta pieslēgums un liedzis piekļuvi visā.

Zante Prāmji darbojas trīs parasto prāmjiem, visi pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Egejas jūras ātrgaitas līnijas un Zante Prāmji piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Sifnos prāmju, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Nokļūšana Sifnos

Sifnos prāmju osta atrodas pilsētas Kamares, rietumu krastu uz salas.

Sifnos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Kamaron-Apollonias, Agia Marina , Sifnos 84003, Greece

Hellenic Seaways

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos , 84003, Greece

Sea Jets

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos 84003, Greece

Zante Ferries

Kamaron-Apollonias, Agia Marina, Sifnos 84003, Greece