Shute Harbour Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Shute Harbour, netālu Airlie Beach, ir neliels dzīvojamo kopiena ar elpu aizraujošiem skatiem no visiem stūriem. Kruīza Vaitsundeisa piedāvā prāmju satiksmi no Shute Harbour uz Hamilton Island Marina. Zemāk jūs varat atrast visu Shute Harbor prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Shute Harbour Prāmji
  • Shute Harbour Prāmji
  • Shute Harbour Prāmji

Prāmji uz un no Shute Harbour

Kruīza Vaitsundeisa ir flote ātrgaitas katamarāniem apkalpo dažādus salām Whitsundays.

Katram kuģim piedāvā plašas dzīvojamās istabas ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu (un pat vaļi dažos gadalaikos). Borta bāri ir pieejami ar ērtām sēdvietām un dažādas atspirdzinājumi ir pieejami arī.

Rezervējiet prāmi no Shute Harbour šodien vienkārši un droši ar AFerry.


Shute Harbour ielidošanas un izlidošanas

Accommodation ir pieejama netālu no ostas, un Shute ir saistīts ar tuvākajām pilsētām caur Proserpine Shute Harbour Road (maršruta 59).


Par Shute Harbour

Shute osta atrodas uz ziemeļiem no Conway National Park, un tā ir lieliska zvejas vietas. Airlie slavenais tropu zivis un kalmāri var tikt nozvejotas no publiskās zvejas mola.

Shute Harbour ir labi novietots uz krastu Queensland ar labiem sakariem Hamilton Island, izmantojot Cruise Whitsundays.

Shute Harbour Karte

Skatīt karti

Ostu adreses