Shimizu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Shimizu osta atrodas Japānā centrā. Sakarā ar to ciešās saiknes uz Tokiju, Shimizu ir lieliska vieta, ko apmeklēt. Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz un no Shimizu ar AFerry.

  • Shimizu Prāmji
  • Shimizu Prāmji
  • Shimizu Prāmji

Prāmji uz un no Shimizu

Suruga Bay darbojas uz Fuji prāmi, ar pārpilnību sēdvietu un istabas ārā uz klāja uzņemt iespaidīgu skatu uz Mount Fuji. Bufetes restorāns ir pieejama kuģa.

Shimizu ostu iekārtām

Pēc ostā Shimizu jūs atradīsiet tūrisma informācijas centru, kā arī tualetes telpas piemērotas invalīdiem.

Nokļūšana Shimizu osta

Ar automašīnu
Esot tik tuvu Tokijā nozīmē, ka Shizuoka ir labi apkalpo trīs starptautiskajās lidostās. Ostas ir viegli pieejama no tās, izmantojot taksometru, vai, ja jūs esat iznomājot auto, osta ir skaidri apzīmēts uz šosejas.

Ar vilcienu
Suruga Bay ir bezmaksas autobuss darbojas no JR Shimizu stacijas (East izejas) uz ostu. Tas kursē 30 minūtēm pirms prāmja atiešanas laiku un tas aizņem 10mins. Ir arī bezmaksas pakalpojums citā virzienā iet no ostas līdz dzelzceļa stacijai.

Par Shimizu

pauguraina ainava Shimizu rada fantastisku skatu, ko var redzēt no visas pilsētas malās. Ja jūtat nepieciešamību atpūsties pēc garas dienas ekskursijās, karstie avoti ir ideāls patvērums, lai jūs, lai kick atpakaļ.

Rezervējiet Shimizu prāmis šodien AFerry. Mēs cenšamies sniegt jums vislabāko cenas Suruga Bay prāmjiem uz un no Shimizu.

Shimizu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Suruga Bay Ferry

Shizuoka-ken, Shizuoka-shi, Shimizu-ku, Hinodecho, 10-80, Japan