Sfax Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat atrast prāmjus no ostas Sfax Tunisijā līdz Marseļā Francijā ar La Compagnie TUNISIENNE de Navigation (CTN). Izmantojot vienkāršu rezervācijas veidlapu no AFerry, jūs varat viegli atrast pareizo prāmi jums.

Šeit varat atrast Sfax prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Sfax Prāmji
  • Sfax Prāmji
  • Sfax Prāmji

Prāmji uz un no Sfax

CTN piedāvāt ērtu braucienu uz Sfax uz kuģa mūsdienu prāmjiem ar pilnu aprīkojumu. Jūs pat varat peldēties baseinā no ārpuses klāja, ja laika apstākļi atļauj.

Sfax ostas iekārtām

Sfax prāmju terminālis atrodas netālu no pilsētas centra pie krastmalu. Saimniecība par termināla sevi ir pamata.

Nokļūšana Sfax

Sfax prāmju osta atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Vilcieni un autobusi ir rets tāpēc galvenais vidējais transporta Tunisijā ir taksometri vai louage (mikroautobuss akciju taksometrs).

Ja ceļojat ar automašīnu, Sfax prāmju osta atrodas aptuveni 2,5 km no visapkārt Rond-Point bebjebli.

Par Sfax

Sfax atrodas apmēram 270km uz dienvidiem no Tunisas uz Vidusjūras piekrastē. Tas ir vēsturisko centru - Medina, kuras ir vērts klīst apkārt. Jūs varat atrast tur ēkas ar interesantu arhitektūru, piemēram, Kasbah - militāro garnizonu ar unikālu būvniecības un metāla vai kalēja Souk (Souq des Forgerons) kur Angļu pacients tika filmēta. Ir arī kafejnīca Diwan ar jumta skatu un jauku tējas izvēli.

Sfax Karte

Skatīt karti

Ostu adreses