Seysdisfjordur Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Seysdisfjordur ir klusa zvejas ciems ziemeļaustrumos Īslandes, ar nelielu iedzīvotāju aptuveni 800 cilvēku. Seysdisfjordur bieži tiek uzskatīta par vienu no Islandes skaistākajām pilsētām, ar savu skatu uz kalniem un jūru. Prāmji no Seysdisfjordur burāt Bergenas, Esbjerg, Hanstholm un Skrabsteras ostā ar prāmju operatoru Smyril Line. Izmantojot vienkāršu rezervācijas veidlapu no AFerry, tas ir viegli atrast pareizo prāmi jums.

Ja iespējams, AFerry rāda Seysdisfjordur prāmju laikus, kā arī labākos piedāvājumus.

  • Seysdisfjordur Prāmji
  • Seysdisfjordur Prāmji
  • Seysdisfjordur Prāmji

Prāmji uz un no Seysdisfjordur

Smyril Line pasažieri var baudīt relaksējošu peldi baseinā vai izmantojiet borta trenažieru zāli un saunu. Ir labs atlases veikali, bērnu rotaļu laukums, kā arī izvietotas malējās atpūtas, kurā visi gūst labumu no panorāmas logiem, kas ļauj jums atpūsties un relaksēties ar satriecošu skatu pāri Ziemeļatlantijas.

Reģistrēšanās laiks Seysdisfjordur prāmji ir redzams jūsu rezervācijas apstiprinājumā, bet pārliecinieties, lai pārbaudītu vēlākais reģistrācijas laiks ar prāmju operatoru pirms ceļojuma.

Smyril Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Seysdisfjordur prāmjiem, un jūs varat izmantot šie rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.


Seysdisfjordur ostu iekārtām

prāmju osta Seysdisfjordur ir pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem.

Par Seysdisfjordur

Seysdisfjordur var atrast patvērumu zem divas skaistas kalnu virsotnēm un parāda virkni labi saglabājušās koka ēkas iepazīšanās ar 19. gadsimta sākumā. Seyðisfjörður tiek uzskatīts daudzi par vienu no Islandes skaistākajiem kopienām. Izpētīt Seysdisfjordur, pastaigas gar mierīgu ielām, un, iespējams, apmeklēt austrumu Islandes muzeju tehnoloģijas vai Skaftfell mākslas centrs, kurā atrodas viens no Islandes labākajām galerijas.

Seysdisfjordur Karte

Skatīt karti

Ostu adreses