Sète uz Nador Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    40 h
    Saņemt cenu
  • 1 krustojumi katru nedēļu
    38 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Sète uz Nador cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Sète uz Nador prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Sete līdz Nador. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Sète uz Nador maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Sete uz Nador prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Sète uz Nador ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Sete

Sète, kas pazīstams kā "Little Venēciju Languedoc", ir slavena jūras pusē kūrorts un galvenokārt zvejas pilsēta atrodas uz dienvidiem no Francijas. Built ap Mont St Clair, Sète ir skaista pilsēta ar kanāliem un māju būvētas ap tiem. Jūs varat izbaudīt Sete s gastronomiju slavena austeres un mīdijas vienkārši klejojošs gar kanāla malā un baudīt sauli 12 kilometru Sete smilšu pludmalēm.

Lai gan Sete, varat arī apmeklēt "Mont St Clair", no kuras jūs varat baudīt panorāmas skatu uz Sète pilsētu un tās ostām un pārējo Vidusjūras reģiona un dīķi lagūnu.

Par Nador

Nador ir neliela zvejas osta un tas ir saistīts ar Spānijas anklāvā Meliļas autoceļa. Ir arī neliels skaits restorāniem un viesnīcām.