Sete Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sete Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Sete ar AFerry. Prāmji uz Sete, Francijā, ir pieejami no Marokas. Jūs varat veikt prāmi uz Sete no Nador un Tanger Med.

Sete Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sete darbina ar Grandi Navi VELOCI. Kad jūs meklēt prāmi uz Sete, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sete prāmji ar Grandi Navi VELOCI ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sete būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Tanger Med - Sète
(Grandi Navi Veloci)
264 €
  • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 7.11.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Sete Prāmji
  • Sete Prāmji
  • Sete Prāmji

Par Sete

Sète Ferry Port atrodas centrā Vidusjūras piekrasti dienvidu Francijā. Sète Prāmju osta darbojas kā vārti uz Eiropu no Ziemeļāfrikas kontinentā. Sète, kas pazīstams kā "Little Venēciju Languedoc", ir slavena jūras pusē kūrorts un galvenokārt zvejas pilsēta. Built ap Mont St Clair, Sète ir skaista pilsēta ar kanāliem un māju būvētas ap tiem. Izbaudiet Sete s gastronomiju, slavena austeres un mīdijas vai vienkārši pastaigāties pa kanālu un baudīt sauli 12 kilometru Sete smilšu pludmalēm.

Lai gan Sete, varat arī apmeklēt "Mont St Clair" tur tu var baudīt panorāmas skatu uz Sète pilsētu un tās ostām un pārējo Vidusjūras reģiona un dīķi lagūnu.

Prāmji uz un no Sete

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI prāmju jūs atradīsiet a la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.

Sète ostu iekārtām

Sète Ferry Port piedāvā labus pakalpojumus ostā, tostarp uzņemšanas/atpūtas zona un autostāvvietām.

panākt, lai Sète portu

galvenie autoceļi uz Sète ir N112 un D2; izpildiet šos lielceļus vērā Sete un prāmju ostas labi iezīmētas.

Sete Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Grandi Navi Veloci

Gare Maritime Orsetti , 34200, France