Serifos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Serifos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Serifos ar AFerry. Jūs varat izmantot Serifos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Serifos līdz Folegandros, Ios Milos, Paros, Santorini, Sifnos un Syros bet prāmju prom no Kiklādu buru Piraeus.

Serifos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Serifos darbina ar Aegean Speed Lines, Hellenic Seaways, jūras Jets un Zante Ferries. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Serifos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Serifos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Egejas Speed Lines un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Serifos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Serifos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Serifos Prāmji
  • Serifos Prāmji
  • Serifos Prāmji

Par Serifos

Serifos prāmju osta atrodas Egejas jūras Rietumu Kiklādu grupas salām. Serifos ir populārs brīvdienu galamērķi starp grieķiem un vēl nav pārāk komercializēta. Serifos prāmju osta atrodas Livadi līča dienvidu austrumu stūrī salu. Serifos ir izraibināta ar maz restorāniem un krodziņiem visas vietas, lai gan tie ir vairāk koncentrētas ap Livadi ostu, gan Chora. Serifos piedāvā neaizmirstamu pieredzi kopumā, vai vēlaties vienkārši atpūsties vai ir jautri piepildīta brīvdienas.

Serifos ir unikāla sala, kas valdzina savu iztēli ar pārsteidzošu skatu uz ainavu un pludmalēm. Par ciematu Serifos dominē ar neoklasicisma arhitektūras un vējdzirnavām; viens no visvairāk apbrīnojamo iezīmes Serifos ir salas Hora (galvenā pilsēta), ar skaistu baltu ēkām nosēdās virs stāvas kalna.

Serifos ir bagāta ar grieķu kultūru un mantojumu, kas ir redzams visā salā ar vietām, piemēram, Baltā torņa, troņa Cyclop, velvju kapa, akmens bākas uzcelta 1901.gadā, pils Hora The Taksiarhes 'klosteris, Sv Athanasios "kvadrāts, dambja un raktuves pie Livadi.

Prāmji uz un no Serifos

Aegean Speed Lines piedāvā virkni kafijas un uzkodu bāri, suvenīru un dāvanu veikals, gaisa kondicionieri, atpūtas zonās, televizori, smēķēšanas vietās ārpus atpūtas zonas, bezvadu interneta pieslēgums un piekļuve invalīdiem visā.

Zante Prāmji darbojas trīs parasto prāmjiem, visi pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Egejas jūras ātrgaitas līnijas un Zante Prāmji piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Serifos prāmju, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Nokļūšana Serifos

Serifos prāmju osta atrodas Livadi līča dienvidu austrumu stūrī salu.

Serifos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Livadiou-Serifou, Serifos 84005, Greece

Hellenic Seaways

Livadiou-Serifou, Serifos 84005, Greece

Sea Jets

Livadiou-Serifou, Serifos 84005, Greece

Zante Ferries

Livadiou-Serifou, Serifos 84005, Greece