SeaWorld Express Prāmji

SeaWorld Express
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Seaworld Express prāmi uz Dienvidkoreju un Čedžu sala. SeaWorld Express darbojas divus pakalpojumus Jeju, no kuriem viens ir parasto prāmi no Mokpo, un, no otras ātru prāmi no Haenam Usuyeung. AFerry vienmēr lētas cenas SeaWorld Express Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Seaworld Express Prāmji uz Jeju, Mokpo un Haenam Usuyeung. Skatīt zemāk jaunāko Seaworld Express prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Seaworld Express grafika ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

SeaWorld Express Maršruti

   Borta Seaworld Express prāmji

   Seaworld Express flote sastāv no diviem kuģiem, uz Sea Star Cruise un Royal Star . Abi prāmji ir aprīkoti ar modernām iekārtām, lai padarītu jūsu ceļojums vēl patīkamāku.

   Uz kuģa ar Seaworld Express jūs atradīsiet plašu pakalpojumu klāstu, lai saglabātu jūs atsvaidzināts un izklaidē. Mēģiniet borta spēļu istaba, vai dziedāšanas istabu izklaides, vai arī, ja vēlaties atpūsties jums patiks kāda no borta bāriem un restorāniem vai pat masāžas telpa!


   Vai jūs izmantojat Seaworld Express Mokpo Jeju prāmju maršrutu, vai Haenam Usuyeung Jeju prāmju satiksme jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

   Video

   SeaWorld Express YouTube Video