Seattle Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Seattle ar AFerry. Prāmji uz Seattle, Amerikas Savienotajās Valstīs, ir pieejami no Kanādas. Jūs varat veikt prāmi uz Seattle no Victoria.

Seattle Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Seattle ir vada Clipper brīvdienas. Kad jūs meklēt prāmi uz Seattle, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Seattle prāmji ar Clipper brīvdienas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Seattle būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Seattle Prāmji
  • Seattle Prāmji
  • Seattle Prāmji

Par Seattle

Seattle ir lielākā pilsēta Vašingtonas štatā, ASV. Seattle kļūst vēlamais izvēle Aļaskas vai Pacific Northwest kruīzi pateicoties saviem kruīza termināļiem un lidostu savienojumiem. Tā ir arī lieliska pilsēta, lai sāktu vai pabeigtu savu kruīza pateicoties daudzajām aktivitātēm un pieredzes, ko tas piedāvā, piemēram, tūrismam un iepirkšanos, tā lielu virtuvi, microbrews, Ziemeļrietumu vīnu un Sietlas labi zināmo kafiju.

Pasaule -class pilsētas Seattle ir daudz brīnišķīgi atrakcijas, no kuriem slavenākais ir Space Needle un tuvējo Mount Rainier, kas abi piedāvā brīnišķīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Pilsēta atrodas uz Puget Sound un to ieskauj ūdens, kalni un skujkoku meži. Dodies uz molu 69 agrās rīta prāmi pāri Puget Sound uz Vancouver Island Kanādā. Kopš 1990. Seattle ir pazīstama kā dzimtene "grunge", radot tādas grupas kā Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Foo Fighters un daudz ko citu.

Prāmji uz un no Seattle

Clipper brīvdienas ātrgaitas prāmji ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz klāja viņu kuģiem, papildus vairākām iekārtām un pakalpojumiem, jūs atradīsiet draudzīgu personālu, kas būs priecīgi jums palīdzēt.

kuģa, jūs atradīsiet ērtas plašas sēdvietas ar plašu vietu kājām, pārtikas un dzērieni pieejami, izklaides aktivitātes, dāvanu veikals un beznodokļu veikals.

Seattle ostu iekārtām

ir nomas auto iekārtas, ugunsdzēsības un policijas iecirknis, satelīta ceļošanas sistēma un vairāk.

Nokļūšana Seattle osta

Ja nāk no ziemeļiem vai dienvidiem, nokļūt uz I-5. Nobrauktuvi 167. pie Mercer St, nogriezieties pa kreisi uz 5th Avenue, nogriezieties pa labi uz Broad St, un turpina, līdz jūs sasniegsiet krastmalu pie mola 70. Ieslēdziet kreisi uz Aļaskas Way un turpināt pusi bloka 69 Pier un Victoria Clipper.

Rezervējiet prāmis Seattle no Viktorijas vai Friday Harbor šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Seattle Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Clipper Vacations

2701 Alaskan Way, Pier 69, WA 98121, United States