Searoad Prāmji

Searoad Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Searoad prāmi starp Bellarine pussalu un Morningtonas pussalas pāri Port Philip Bay. Searoad Prāmji pakalpojums darbojas ar trim jebkuros laika apstākļos 60 metru prāmjiem ar izlidošanu no katras ostā ik stundu. AFerry vienmēr lētas cenas Searoad Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

skatīt zemāk jaunāko Searoad Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Searoad prāmji grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Searoad Prāmji Maršruti

   Borta Searoad Ferries

   MV Queenscliff , MV Sorrento un MV Peninsula Princess ir vārdi Searoad Prāmji "kuģi. Tie ir roll on roll off kuģiem, kas nozīmē, ka nav viltīgi manevri, ja jūs vēlaties veikt savu automašīnu uz kuģa.

   šķērsošanas ir tikai 40 minūtes. Uz klāja jūs varēsiet baudīt atpūtas telpas, kafejnīca un milzīgi logi, lai jūs varētu baudīt fantastisko skatu, kamēr jūs atpūsties ar dzērienu.

   Ir lifts pieejams, kas var veikt bērnu ratiņus un ratiņkrēslos.

   Rezervējiet Searoad prāmi vienkārši un viegli ar AFerry.