Sealink Prāmji

Sealink Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Sealink prāmi. Tā darbojas uz izziņas šaurumu starp Cape Jervis uz Fleurieu pussalu un ostas Penneshaw uz Ķenguru sala, gan South Australia. Pārceltuves aizņem apmēram 45 minūtes.

AFerry.lv vienmēr lētas cenas Sealink Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

skatīt zemāk jaunāko Sealink Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Sealink prāmji grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Sealink Prāmji Maršruti

   Svarīga informācija

   Ķenguru sala ir ļoti īpaša vide, kas ir aizsargāta pret kaitēkļiem un slimībām. Tāpēc, jūs nevarat dot noteiktus produktus Ķenguru sala, piemēram, piemēram, medus produktus, bišu izkraušanas tehnika un aprīkojums, kartupeļiem, truši, lapsas uc piemērot bargas sankcijas.

   Borta Sealink Ferries

   Sealink Prāmji pieder divi kuģi: uz "Sealion 2000" un "Spirit of Ķenguru sala" . Uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas telpas ar panorāmas logiem, televizoriem un licencēta kafejnīca gaisa kondicionieri. Par kuģi ņem auto un kājāmgājējiem.

   prāmji ir ritenis krēsls un invalīdiem draudzīgi. Ir elektriskā ritenis krēsls, kas var tikt izmantoti, lai iekāptu pasažieri.

   Pasažieriem jāpaziņo Ķenguru sala padomi, ja tie ir celt suni vai kaķi uz salas.

   Abi prāmji ir aprīkots ar bērnu pārtīšanas.