Seacat Prāmji

Seacat
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Seacat Ferry ir pārņēmusi Menas salas Steam Packet. Nav jāuztraucas, lai gan, kā jūs varat atrast prāmi uz Menas salu, Heysham, Liverpool, Belfāstā un Dublinā uz Isle of Man Steam Packet . AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un piedāvājumus uz Menas salas Tvaika pakešu prāmjiem.

Ja Jums ir interese par SeaCat Katamarāns pakalpojumu, kas norisinājās no Dover uz Calais, šis pakalpojums ir arī pārtraukta. Tomēr jūs varat salīdzināt visus pašreizējos prāmju uzņēmumiem šajā maršrutā uz mūsu Dover uz Calais prāmjiem lpp.

skatīt zemāk jaunāko Tvaika pakešu cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Menas Tvaika Packet grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Seacat Maršruti

      Uz kuģa Seacat prāmji

      Borta pakalpojumi Steam Packet/Seacat ietver dažādas restorāniem, kas piedāvā karstu ēdienu, uzkodu bāri, bāri, beznodokļu iepirkšanās un plaša atpūtas un kabīnes.


      Vai jūs izmantojat Isle of Man Tvaika Packet/Seacat Isle of Man Liverpūles maršrutu, Tvaika pakešu/Seacat Isle of Man Belfast līnijas, Tvaika pakešu/Seacat Mena Dublina prāmis vai cits ceļš, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.