Jūras Servisa Prāmji

Sea Service
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Sea Service prāmi uz Grieķijas salas Rhodes un kūrorta Marmaris Turcijā. Jūras dienests darbojas atbilstoši augstākajiem standartiem, lai nodrošinātu, ka jums ir uzticams un patīkamu braucienu. AFerry ir visas jaunākās piedāvājumus un zemākās cenas Sea Service prāmjiem.

Visiem Sea Service Ferries maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Sea Service prāmju grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Sea Service Maršruti

   Grafiks no sezonas

   Sea Service Rhodes Marmaris trase darbojas vasarā tikai.


   Par valdes Sea Service prāmji laikā

   Sea Service vada uz zemūdens spārniem Iviskos , ātrgaitas kuģis, un ieviesīs jaunu taksometru pakalpojumu no Rodas Marmarisas izmantojot Roda Jet . Šie īsie hop prāmji piedāvā visu, kas jums ir nepieciešams, un ērtas sēdvietas, lai nodrošinātu, ka jūsu ceļojums iet ērti un ātri.


   Neatkarīgi kuģis jūs izmantojat uz jūras Servisa Rhodes Marmarisas maršrutam, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.