Jūras SA Ferry

Jūras SA Ferry
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Sea SA prāmi pāri Spencer līcī starp lielais ķengurs uz Yorke pussalā un Lucky līcī uz Eyre pussalā. Sea SA auto un pasažieru prāmju darbojas ar 56 metru kuģa uz Aurora V , kas spēj ielādēt līdz pat 80 automašīnām un 300 cilvēku. Ir pārejas gandrīz katru dienu. AFerry.lv vienmēr lētas cenas Sea SA prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

skatīt tālāk jaunākos jūras SA prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu jūras SA prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Jūras SA Ferry Maršruti

   Borta ar jūras SA Ferry

   Borta uz Aurora V jums baudīt skaistu skatu no āra novērošanas klāja. Kuģis ir aprīkots arī, cita starpā, ar kafejnīcu, kinoteātri, pieejamību invalīdiem un bezvadu interneta pieslēgums.

   Mājdzīvniekiem nav atļauts uzturēties izmitināšanas/kafejnīca jomā.

   Standard pasažieru rokas bagāža ir ierobežota tikai vienā gabalā, un jātur ar jums visu laiku. Ņemiet vērā, ka tas neietver lielas ceļasomas, kastes, debesis utt kas būs jāmaksā papildus, un netiks pieņemti, ja jātransportē reģistrētu transportlīdzekli.