Seajets

Jūras Jets
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Jūras Jets prāmi uz Grieķijas Kiklādu salām un kontinentālo Grieķiju. Jūras Jets izmanto trīs dažādu veidu fastcats darboties savu pakalpojumu un nodrošina ātru savienojumu starp Grieķiju, Rafina un Kiklādu salās. AFerry ir visas jaunākās piedāvājumus un zemākās cenas Jūras Jets prāmjiem.

Visiem Jūras Jets Ferries maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Jūras Jets prāmju grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
12
Īsākais šķērsojums:
Mykonos - Syros
30 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Jūras Jets Maršruti

    Uz klāja Jūras Jets prāmjiem

    Jūras Jets darboties 9 ātrgaitas prāmju savas flotes Tera Jet Champion Jet1, Champion Jet2, Jūras Speed Jet Masterjet, Megajet, High Speed Jet. Seajet 2. un Superjet. Visi prāmji ir ātri un nodrošina labus savienojumus starp dažādām salām un Grieķijas cietzemi.


    Neatkarīgi kuģis jūs izmantojat uz jūras Jets Grieķija-Cyclades Islands maršrutam, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.