Scrabster Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Skrabsteras ostā ar AFerry. Prāmji uz Skrabsteras ostā, Skotijā, ir pieejami no Orkneju. Jūs varat veikt prāmi uz Skrabsteras ostā no Stromness.

Scrabster Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Skrabsteras ostā tiek vada Northlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Skrabsteras ostā, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, žaunas Bay, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Scrabster prāmji ar Northlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Skrabsteras ostā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Scrabster Prāmji
  • Scrabster Prāmji
  • Scrabster Prāmji

Par Skrabsteras ostā

Scrabster prāmju osta ir nozīmīgs ostas Skotijas zivsaimniecības nozares un arī visstraujāk augošais zvejas osta Lielbritānijā. Tā atrodas uz ziemeļiem no Skotijas, 1½ jūdzes no Thurso, 22½ jūdzes no Wick un 112 jūdzes no Inverness. Cilvēki ceļo no Scrabster prāmju ostas, var izmantot par skatu uz Old Man Hoy, un Svētā Jāņa galvas, ko var redzēt tikai uz prāmja maršrutā no Scrabster prāmju ostas uz STROMNESS ostas Orkneju salām.

Prāmji uz un no Skrabsteras ostā

Northlink Prāmji ir lieliskas iespējas borta un piedāvā neaizmirstamu pieredzi visiem pasažieriem.

Katram Northlink Ferry arī piedāvā plašus atpūtas zonas, bāri, bērnu spēļu laukumu un ērtus suite kajītes.

Scrabster ostu iekārtām

Ir ilgtermiņa uzturēšanās stāvvieta Scrabster prāmju ostas, kas darbojas ar Scrabster Harbour Trust.

ērtībās terminālā Scrabster prāmju ostas ietver biļešu pārdošanas un izmeklēšanu; taksofonu, uzkodu bārs, Invalīdu pieeja un Invalīdu WC.

Nokļūšana Skrabsteras ostā

Rapsons darbotos vietējo autobusu maršrutus uz ziemeļiem no Skotijas. Citylink darbojas regulāro autobusu pakalpojumu no Skrabsteras ostā līdz Inverness. Daži pakalpojumi apstāties pie Ferry Terminal Skrabsteras ostā, bet citi pārtraukt 1½ jūdzes no Ferries Terminal, centrā Thurso.

regulāra vilcienu satiksme no ScotRail saites Thurso un dakts Inverness, un ir laika ierobežojums, lai izveidotu savienojumu ar ielidošanu un izlidošanu no Northlink prāmja braucienu no Scrabster ostas. Autobuss saikne starp staciju, Thurso pilsētas un Skrabsteras ostā tiek ekspluatācijā ātrai pasažieru pārskaitījumu. Thurso dzelzceļa stacija atrodas aptuveni 2 jūdžu attālumā no Scrabster Prāmju terminālī.

Wick lidosta atrodas 23½ jūdzes no pilsētas. Ir regulāra gaisa pakalpojumu Edinburgā.

Tālāk, jūs varat atrast Scrabster prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

Scrabster Karte

Skatīt karti

Ostu adreses