Scandlines prāmji

Scandlines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Scandlines prāmi uz Dāniju, Vāciju un Zviedriju. Scandlines, Dānijas uzņēmums, ir viens no vadošajiem operatoriem Baltijā un Skandināvijā. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu un augstāko līmeni pakalpojumu un komfortu. AFerry vienmēr lētas cenas Scandlines prāmji un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Scandlines prāmjus Putgardena par Fehmarn, Rodby par Lolland, Sassnitz Rīgenas salā un vairāk. Visiem Scandlines maršrutiem un jaunāko lētu cenu un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Scandlines grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Scandlines Maršruti

   Uz klāja Scandlines prāmji

   Scandlines ir flote 14 kuģus, kuri veic Scandlines lielākais prāmju kompānija dienvidu daļā Baltijas. Papildus ērtas kajītes un sēdvietu, uz klāja Scandlines prāmis jums būs iespēja baudīt plašu bāriem un restorāniem. Lai ātri maltīti vai uzkodas, jūs varat doties uz pašapkalpošanās restorānā vai smalkas Skandināvijas un Baltijas valstu ēdienus varat baudīt pilna servisa a la carte restorāns. Jūs atradīsiet arī nodokļu bezmaksas veikalus uz kuģa, kur jūs varat uzņemt kaulēties vai divas. Tomēr jāatzīmē, ka daži prāmji uz ļoti īsos maršrutos nevar piedāvāt visas no šīm iespējām.


   Vai jūs izmantojat Scandlines Gedser Rostock prāmi, tad Scandlines Helsingborg Helsingor maršruts, tad Scandlines Putgardena Rodby līnijas vai jebkurš cits ceļš ar Dienvidu Baltijā lielākais prāmju kompānija, jums ir pienākums būt patīkama un relaksējoša ceļojums. Rezervējiet Scandlines prāmi viegli un droši ar AFerry.

   Video

   Scandlines YouTube Video