Savona Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Savona Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Savona ar AFerry. Prāmji uz Savona, Itālijā, ir pieejami no Korsiku, Maroku un Spāniju. Jūs varat veikt prāmi uz Savona no Barselonas, Bastia, Ile Rousse un Tanger Med.

Savona Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Savonas tiek darbināti ar Corsica-Sardīnija Ferries un Grimaldi Lines. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Savonas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Savonas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Dženova un Livorno, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Savona, prāmji ar Korsika-Sardīnija Ferries un Grimaldi Lines ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Savona būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Savona Prāmji
  • Savona Prāmji
  • Savona Prāmji

Par Savonas

Savona ir viena no svarīgākajām pilsētām, ostām un rūpniecības centriem Ziemeļeiropā Itālijas reģionā Ligūrijas uz Vidusjūru. Tas atrodas apmēram 25 jūdzes no Dženovas. Savona ir daļa no provinces ar vislielāko mežsaimniecības segumu visā Itālijā.

Savona ir pazīstama jau kopš sākuma romiešu laikiem. Viduslaikos tas bija plaukstoša svarīgs tirdzniecības centrs, līdz sakāva un anektēja Dženovā 1528. vietējiem objektiem Savonas ir 16.gadsimta pils un katedrāle (16.-19. Gs.).

Prāmji uz un no Savonas

Corsica Ferries piedāvā dažādus pakalpojumiem uz klāja un iekārtām, tostarp plašas atpūtas zonas, bāriem un restorāniem, veikaliem smaržas, kosmētika, rotaslietas , saulesbrilles un rotaļlietas. Corsica Ferries piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Savona prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Savona ostu iekārtām

Savona prāmju termināļu iespējas ietver pirmā stāva biļešu birojs, uzkodu bārs, bērnudārzos, uzgaidāmā telpa ar iespējām bērniem, panorāmas terasēm un bankas birojā.

Nokļūšana Savonas

No automaģistrāles A10, veic "Savona" izeju, tad sekojiet norādēm "Corsica Ferries", līdz Porto Vado termināls, kas ir aptuveni 4 jūdze brauciena attālumā no automaģistrāles izejas.

Ir autobuss no Savonas dzelzceļa stacijā kāju pasažieri prāmju terminālis (50 minūtes pirms izlidošanas).

Savona Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Savona-Porto Vado, I-17100, Italy

Grimaldi Lines

Via Antonio Baglietto, 17100, Italy