Sassnitz Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Sassnitz ar AFerry. Prāmji uz Sassnitz, Vācijā, ir pieejamas no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Sassnitz no Trelleborg.

Sassnitz prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Sassnitz ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Sassnitz, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ķīle, Rostoka un Travemünde, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Sassnitz prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sassnitz būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Sassnitz Prāmji
  • Sassnitz Prāmji
  • Sassnitz Prāmji

Par Sassnitz

Sassnitz ir populāra kūrortpilsēta, kuras iedzīvotāju skaits ir aptuveni 11000 iedzīvotāju. Sassnitz ir daudz populāri apskates objekti, tostarp HMS Otus peldošā muzeju un Ruegenas zoodārzu.

Ruegen ir pievilcīgs sala, un atklājot sala Ruegenas tiek uzskatīta tāpat kā atklājot Vāciju vienā dienā. Ruegen apvieno balto smalku smilšu pludmales un skaistas nacionālo parku. Jo Ruegenas jūs varat atpūsties un pastaigāties gar pludmali vai iespaidīgs dižskābaržu meži, kā arī izbaudīt iepirkšanos mazos burvīgs piekrastes kūrortiem.

Prāmji uz un no Sassnitz

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

DFDS Seaways darbojas pilnīgi aprīkotas kruīzu kuģi šajos maršrutos, kas piedāvā maksimālu komfortu, bet uz kuģa. Šie kuģi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver plašas un greznas mājiņas, restorāni un bāri borta, bērnu spēļu laukumu un beznodokļu iepirkšanās borta.

BornholmerFærgen ir bistro restorāns starp citu iespējas. Jums būs pieredze 5 zvaigžņu attieksmi no brīža, kad jūs soli uz klāja ar darbiniekiem, kas padara jūs jūtaties gaidīti visi kopā, mājīgām ērtas skatu uz jūru kajītes un atpūtas naktsmītnes sēdvietām, pašapkalpošanās un à la carte restorānu kopā ar bāru, a speciāli ierādītas bērnu rotaļu laukums un beznodokļu veikalu borta.

BornholmerFærgen, Stena Line un DFDS Seaways piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Sassnitz Ferries, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Sassnitz ostu iekārtām

Sassnitz Ferry Port piedāvā dažādas iespējas un pakalpojumus.

Nokļūšana Sassnitz

Veikt A19 no Berlīnes un iziet Rostock-Ost. Tad doties Stralsund uz B105, beidzot sekot B96 uz Sassnitz/Mukran salā Ruegenas.

Line 20 (Rügener Personen-Nahverkehr) atiet ik pēc pusstundas no pieturas pie Dubnitz, apmēram 2 km no ostas.

Ir apmēram 6 km no ostas un dzelzceļa stacijas Sassnitz. Vietējie vilcieni starp Sassnitz un Štrālzundes atstāt katru stundu.

Sassnitz Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BornholmerFærgen

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

DFDS LISCO

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

Stena Line

Fährhafen Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz, Germany