Saronika Prāmji

Saronika Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Saronika prāmji savieno kontinentālo Grieķiju uz Saronika salām Aegina, Agistri, un Poros caur ostām Pirejas un Methana. Jūs varat pasūtīt Saronika Ferries ar AFerry.

skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Saronika Prāmji Maršruti

   Uz kuģa ar Saronika Ferries

   Saronika prāmji iet flote četriem kuģiem; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

   Katram Saronika Prāmji kuģis ir spējīgs veikt vairāk nekā 1000 pasažieru un vairāk nekā 100 automašīnām. Visiem prāmji ir atspējojis piekļuvi.   Vai jums izvēlēties Saronika Prāmji Piraeus Aegina maršrutu, Methana uz Poros serviss, vai jebkura cita Saronika Ferrries burāšana, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu droši zinot kas jums daudz ar AFerry.

   Video

   Saronika Prāmji YouTube Video