Sark Piegāde Prāmji

Sark Shipping
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Sark Shipping prāmji starp Gērnsiju un Sark. Sark Shipping ir pieder salas Sark kopš 1969. gada un darbojas trīs pasažieru prāmjiem. Bon Marin De Serk ir spējīgs pārvadāt 131 pasažierus vasaras mēnešos, un 98 ziemā. Sark Venture var turēt kopā 122 pasažieriem vasarā un 92 ziemā. Visbeidzot, Sark Belle var pārvadāt kopā 180 pasažieriem. Atšķirībā no pārējiem diviem kuģiem, tā darbojas tikai vasaras mēnešos.

Sark nav lidostu, tāpēc vienīgais veids, kā sasniegt salu no Guernsey, ir nozvejojot Sark Piegāde prāmi. 45.000 cilvēki gadā apmeklēt salu, veicot vienu no saviem prāmjiem. Sark ir tikai 9 jūdžu attālumā no Gērnsijas un aizņem apmēram 55 minūtes.

AFerry.lv vienmēr lētas cenas Sark Shipping prāmji un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Skatīt zemāk Sark Shipping prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Sark kuģniecības prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visas apstiprinātās rezervācijas ir jāapmaina pret derīgu biļeti Gērnsijas vai Sarkas biļešu kasē vismaz 25 minūtes pirms reisa izbraukšanas. Pasažieriem izbraukšanas vietā ir jāierodas vismaz 15 minūtes pirms sarakstā paredzētā reisa izbraukšanas laika; kuģī drīkst iekāpt tikai pasažieri ar derīgām biļetēm, kuras izsniedzis Uzņēmums.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Sark - St Peter Port
55 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Sark Shipping Maršruti

    Uz kuģa ar Sark Shipping

    Trīs pasažieru kuģiem, kas pieder Sark Piegāde piedāvā ātru un ērtu šķērsošanu. Tā kā ceļojums ir tikai 55 minūtes, jūs neatradīsiet kafejnīca vai veikals, bet jūs varēsiet atpūsties uz sēdekļa vai stāvēt uz klāja un baudīt skatu.