Sark Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Sark ar AFerry. Jūs varat izmantot Sark ņemt prāmjus ap Normandijas salām, kā arī uz Franciju. Vietējie pakalpojumi Normandijas salas ir pieejamas no Sark uz Gērnsijas un Džersijas bet prāmji prom no Normandijas salām bura Carteret un Granville.

Sark Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sark darbina ar Isle of Sark Shipping un Manche Iles Express. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Sark, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Sark, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sark prāmji ar Isle of Sark Shipping un Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sark būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Sark Prāmji
  • Sark Prāmji
  • Sark Prāmji

Par Sark

Sark ir ceturtais mazākais no Normandijas salām. Nav automašīnas uz Sark, tikai traktori, velosipēdiem vai zirgiem un vagonu. Dzīves temps ir nesteidzīgs un atvieglinātas, nodrošinot klusu patvērumu prom no trokšņainās, ikdienas pasauli. Tāpat Gērnsijas un Džersijas, sala bauda maigs klimats. Līdz dienai, sala ir ideāla peldēšanai, niršanai un pat zveju. Naktī, tad nepiesārņotā vieglas debesis kļūst patvērums stargazers.

Kad tuvojas Sark ar laivu, jūsu pirmais skats uz salas būs stiprs klintis. Fregatputniem riteņu pāri līči, un dažreiz vēlā pavasarī kuģu pasažieriem ir iespēja redzēt tuklīši uz jūras virsmas. Ja jūs esat ļoti laimīgs, jums var pat pamanīt delfīns!

Prāmji uz un no Sark

Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmju krustojumu pieejamās Sark ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu.

Manche Iles Express izmanto fastcraft catermarans ar aviosabiedrību stila sēdvietu un uz kuģa joslā.

Sark Piegāde piedāvā trīs pasažieru kuģiem maršrutā starp Gērnsiju un Sark. Brauciens ilgst 55 minūtes.

Rezervējiet prāmi uz vai no Sark vienkārši un droši ar AFerry.

Sark ostas

Prāmji no Sark ostas var rezervēt viegli cauri AFerry.

Sark Port Saimniecība

Nav automašīnām uz Sark, labākais transporta veidi velosipēdu vai zirgu pajūgs. Sakarā ar izmēru no salas ostas nav grūti atrast, un ir labi iezīmētas.

Sark Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isle of Sark Shipping

Harbour Office, Sark, GY9 0SB, United Kingdom

Manche Iles Express

La Maseline Jetty, Sark, GY9 0SB, Channel Islands