Sardīnija Prāmji

Sardīnija Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Sardinia prāmi uz Korsiku, Sardīniju, Elbas, Itālijā un Francijā. Sardīnija Prāmji ir pazīstama arī kā Corsica Sardīnija Ferries vai Corsica Ferries , tomēr tas ir tas pats uzņēmums. Sardīnija Prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un apkalpošanu uz kuģa to mūsdienu prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas Sardīnija Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Sardinia Ferries uz un no Nicas, Tulonas, Livorno, Calvi, Bastia, Portoferraio un vairāk. Visiem Sardīnija Ferries maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Sardīnija Ferries grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
36
Īsākais šķērsojums:
Bastia - Livorno
3 h 30 min
Populārākais maršruts:
Bastia - Livorno
Lētākais:
Bastia - Livorno
178 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 4
 • Rezervēts: Se, 21.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 22.12.2020.

Īpašie piedāvājumi

Sardīnija Prāmji Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Bastia - Livorno
(Corsica-Sardinia Ferries)
178 €
 • Rezervēts: Se, 21.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 22.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 4
Toulon - Porto Torres
(Corsica-Sardinia Ferries)
178 €
 • Rezervēts: Ot, 17.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 13.7.2021. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Toulon - Ajaccio
(Corsica-Sardinia Ferries)
640 €
 • Rezervēts: Se, 28.11.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 1.8.2021. - Ce, 12.8.2021.
 • Automašīna + 5

  Borta Sardīnija Prāmji

  Uz kuģa mūsdienu gaisa kondicionieri Sardīnija prāmju jūs aizpildīt atrast pilnu iekārtām, lai palīdzētu jūsu ceļojums iet ātri un ērti. Patiesībā, jūs varētu justies, ka jūsu brīvdienas ir sākusies arī uz prāmja. Sardīnija prāmji piedāvā ērtas kajītes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu zonu un veikali. Dažos prāmjiem jūs atradīsiet arī peldbaseins un solārijs siltākajos mēnešos.

  Sardīnija prāmjiem iesakām rezervēt kabīne par nakti šķērsojot ir, tomēr, jūs pat varat pasūtīt kabīnes par dienu krustojumu, kas palīdzēs jums atpūsties. Sardīnija Prāmji piedāvā dažādas klases kajītes no vienkāršām Holiday kajītes un kruīza kajītēm līdz Top klases kajītes un pat Luxe kabīnes gala braukšanas pieredzi.


  Vai jūs ceļojat uz kuģa Sardīnija Prāmji Nice Ajaccio prāmi vai, ja jūs izmantojat Sardīnija Prāmji Livorno Bastia maršrutu vai Sardīnija Prāmji Toulon Ajaccio līniju, jums ir pienākums būt liels pārceltuves ar šo labi zināms prāmju kompānija.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja Sardīnija Prāmji prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Kaķi un citiem sīkiem dzīvniekiem jātur būrī, bet var braukt par brīvu. Ir maksas suņiem, bet tās var tikt celta uz klāja pasažieru jomas kuģiem. Suņi jātur pie pavadas un uzpurni visu laiku, un nevar ieiet restorānā jomas.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .