Saranda Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Saranda ar AFerry. Prāmji uz Saranda, Albānijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Saranda no Brindisi.

Saranda Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Saranda darbina ar Red Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Saranda, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Durresa un Vlore, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Saranda prāmji ar Red Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Saranda būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Saranda Prāmji
  • Saranda Prāmji
  • Saranda Prāmji

Par Saranda

Saranda, kas pazīstams arī kā Sarandë, ir pilsēta grāfistes Vlore Albānijā dienvidos. Saranda kļūst aizvien populārāka brīvdienu galamērķi. Pilsēta atrodas uz dienvidiem no Itālijas un blakus Korfu, ar comparible klimatu, bet daudz lētāku naktsmītnes un ekskursijas.

Saranda ir dzīva kultūra, ar lielu okeāna puses bāriem un klubiem un restorāniem, kas piedāvā gardus ēdienus ar vietējiem produktiem.

Prāmji uz un no Saranda

Red Star Prāmji flote sastāv no labi aprīkotas mūsdienu kuģiem. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.

Saranda ostu iekārtām

Saranda osta atrodas pilsētas centrā, ar viesnīcām, restorāniem, veikaliem un tūrisma birojā tikai īsa gājiena attālumā no ostas.

Nokļūšana Saranda

Ar auto
Saranda ir trīs ar pus stundu brauciena attālumā (aptuveni) no Vlore, izmantojot SH4 kas ir iekšzemes . Alternatīvi ir garāks piekrastes maršruts izmantojot SH8, ņemot apmēram četras ar pusi stundas.

Saranda Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Red Star Ferries

Saranda Ferry Terminal, Abania, , Albania