Sanxenxo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Sanxenxo, Spānijas provincē Pontevedra, kas savieno kontinentālo Spāniju, lai ons sala ar Mar de ons. Sanxenxo prāmjiem var rezervēt ar AFerry.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku un sīkāku informāciju par to, kā sasniegt Sanxenxo, un uz ostu iekārtām, jūs varat sagaidīt, lai atrastu, kad jūs tur nokļūt.

  • Sanxenxo Prāmji
  • Sanxenxo Prāmji
  • Sanxenxo Prāmji

Prāmji uz un no Sanxenxo

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par Sanxenxo

Sanxenxo ir populārs kūrorts rietumu Spānijā, ar daudziem vietējiem flocking šeit, lai izvairītos no apdeguma sauli dienvidos. Tā ir plaši uzskatīta par vienu no labākajiem pludmales kūrortiem Galicia pašvaldībā.

Sanxenxo lielākoties mākslīgām, padarot pilsēta kosmopolītisku zonu tūristiem. Jūs atradīsiet stilīgs bāri, naktsklubi un visas ērtības jums ir nepieciešams.


Sanxenxo ostu iekārtām

Sanxenxo ports ir pie pilsētas centrā, un visas ērtības, ir pastaigas attālumā, tāpēc jums nebūs īss lietas darīt, ja jūs ierasties agri, lai jūsu prāmi.


Nokļūšana Sanxenxo

Ar auto
Sanxenxo ir apmēram 37km no Pontevedra. Ņemot AP-9 (maksas ceļu) un AG-41 aizņems apmēram 32 minūtes ar auto.

Sanxenxo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses