Santorini Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Santorini ar AFerry. Jūs varat izmantot Santorini veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētā, Grieķijā un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Santorini 13 prāmju ostas:

Ferries prom no Kiklādu buru no Santorini uz Heraklionu, Katapola, Kos, Piraeus, Rafina, Rethymnon un Rhodes.

Santorini prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Santorini ir vada Aegeon Pelagos, Blue Star Ferries, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways, Minoan Lines, jūras Jets un Zante Ferries. Jo 7 prāmju kompānijas darbojas un no Santorini, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Santorini, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Aegeon Pelagos un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Santorini ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Santorini būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Santorini Prāmji
  • Santorini Prāmji
  • Santorini Prāmji

Par Santorīni

Santorini ir slavena ne tikai ar savu dabisko skaistumu, bet par tās kosmopolītisku dzīvesveidu ar enerģisku naktsdzīvi un dažādi restorāni un kokteiļu bāros kopā ar fantastisku izmitināšanas telpas ar skatu uz Caldera.

Santorini nopostīja spēcīga vulkāna izvirduma 1500 Britu Kolumbijā aptver salu pilnīgi un iznīcinot ļoti modernu un jaudīgu civilizāciju (Akrotiri), kas dzīvoja pilsētā tajā laikā. Tomēr šis izvirdums radīja nepārspētu savvaļas ainava paveras burvīgs skats un objektiem, kas tagad padara Santorini jāredz vietā.

Lieliska tīras pludmales ar melnu spīdošām oļiem un izturīgs ainavu fonā kopā ar melnu, baltu un sarkanu smilšu padarīt Santorini patiesi neaizmirstamu pieredzi. Slavena ar savu "Caldera", kolekcijā klintis robežojas Egejas jūru, ka senos laikos bija aktīvs vulkāns, Santorini ir Kiklādu "visvairāk visdārgākais rīcībā. Santorini prāmju osta atrodas uz dienvidiem no Kiklādu salu Egejas jūrā apmēram 63 jūdzes no Krētas. Kopējā platība ir aptuveni 74 Sq. Km. Kiklādu salas Grieķijā ir lielisks kolekcija unikālu un skaistākajām salām. Dienvidu joma šajā salā kolekcijā ir Santorini (arī oficiāli pazīstams kā Tira).

Prāmji uz un no Santorini

Aegean Speed Lines piedāvā virkni kafijas un uzkodu bāri, suvenīru un dāvanu veikals, gaisa kondicionieri, atpūtas zonās, televizori, smēķēšanas vietās ārpus atpūtas zonas, bezvadu interneta pieslēgums un piekļuve invalīdiem visā.

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Blue Star Ferries darbojas modernas, pilnībā gaisa kondicionieri kruīza kuģiem. Uz kuģa šie prāmji, kā arī dažādi kajītes un sēdvietu, tostarp aviokompāniju stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un naktsklubu. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King

LANE līnijas flote sastāv no divām kruīza kuģi Ierapetra L un Vitsentzos Kornaros aprīkots ar visām mūsdienu ērtībām, piemēram, gaisa kondicionēšana visā, a la carte un pašapkalpošanās restorānos, bāru un kafejnīcu, disko, televīzijas un video iekārtām, bārs atklātā klāja, dāvanu veikals un tūrisma informācijas centrs kopā ar vairākiem ērtas kajītes un atpūtas izmitināšanu.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Santorini ostas

Santorini prāmju osta atrodas uz dienvidu no Kiklādu salās, Egejas jūrā apmēram 63 jūdzes no Krētas. Kopējā platība ir aptuveni 74 Sq. Km. Kiklādu salas Grieķijā ir lielisks kolekcija unikālu un skaistākajām salām. Dienvidu joma šajā salā kolekcijā ir Santorini (arī oficiāli pazīstams kā Tira). Prāmji no Santorini doties uz Krētas un Grieķiju, un to var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Santorini ostu iekārtām

Jums vajadzētu atrast visu nepieciešamo aprīkojumu pastaigas attālumā no Santorini prāmju ostas.

Santorini Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegeon Pelagos

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Aegean Speed Lines

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Blue Star Ferries

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Blue Star Ferries

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Golden Star Ferries

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Hellenic Seaways

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Sea Jets

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece

Zante Ferries

Pros Ormo Athinio, Thira (Santorini), 84700, Greece