Santo Domingo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Santo Domingo ir kapitāla pilsēta Dominikānas Republikā, un ir lielākais iedzīvotāju Karību. Prāmji no Santo Domingo bura San Juan Puerto Rico ar America kruīza prāmjiem.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Santo Domingo, ar AFerry. Skatīt zemāk detalizētu grafiku un labākās cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Santo Domingo Prāmji
  • Santo Domingo Prāmji
  • Santo Domingo Prāmji

Prāmji uz un no Santo Domingo

America Cruise Prāmji kuģi, Caribbean Fantasy ir garums 187 metri, tā maksimālais ātrums ir 23 mezgli un spēju 1050 pasažieriem. Laiva ir salonus, kas aprīkoti ar ērtu atpūtas un dažādām kabīnes. Turklāt tas ir arī restorāns a la carte La Cascade , bufete restorānā Salt & Pepper , piano bārs Marbella Club un diskotēku Mans ceļš , kas piedāvā dažādu šovu katru dienu.


Par Santo Domingo

Santo Domingo atrodas tropu laika visu gadu padarot to par lielisku galamērķi saules meklētājiem.

Santo Domingo ir bagāta kultūras vēsture, un tas ir skaidrs, bet pārpilnība vēsturisko ēku, katedrālēm, drupām un pieminekļiem. Pārliecinieties, ka jūs pack saules ekrāna, jo tas ir vienkārši pavadīt ilgu laiku pētot ārā.

Tā kā kapitāla Dominikānas Republika, Santo Domingo ir daži no labākajiem restorāniem valstī. Dominikānas virtuve ir spēcīgs ietekmēm no Spānijas, bet jūs atradīsiet arī itāļu, franču un Austrumu tēmu restorāni, kā arī pazīstami visā pasaulē lielākos restorānu ķēdes.


Darba Santo Domingo

Pēc auto
Santo Domingo ir savienots Puerto Plata caur DR-1 šosejas, ar braucienu ņemot aptuveni 3 stundas ar auto.

Ar autobusu
Autobusu ceļojumi starp pilsētām uz salas, ir lēts un efektīvs. Autobusi no Puerto Plata uz ziemeļu krastu ilgst aptuveni 3,5 stundas. Mēģināt rezervēt iepriekš, jo autobusi bieži ir pilnas.

Santo Domingo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses