Santander Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Santander Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Santander ar AFerry. Prāmji uz Santanderas, Spānijā, ir pieejami no Anglijas un Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Santander no Cork, Plymouth un Portsmouth.

Santander prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Santander darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Santander, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bilbao, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Santander prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Santanderā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Plymouth - Santander
(Brittany Ferries)
361 €
  • Rezervēts: Se, 5.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 27.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Portsmouth - Santander
(Brittany Ferries)
674 €
  • Rezervēts: Ot, 1.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. (Vienā virzienā)
  • + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Santander Prāmji
  • Santander Prāmji
  • Santander Prāmji

Par Santander

Santander ir kapitāla Spānijas reģionā Kantabrijā; reģions pazīstama ar savu kultūru, skaistas pludmales un apdullināšanu dekorācijas. Santander vecā ceturksnī joprojām pastāv, lai gan maz no tā paliek. Vērts apmeklēt ir gotikas templis un blakus viduslaiku pilsētas Santillana del Mar

Ir daudz ko darīt Santander, ieskaitot Dunas Liencas dabas parks, Museo Provincial de Prehistoria, Karaļa Magdalena pils un Carbárceno Dabas parks, kas ir lielākais zoodārzs Eiropā. Santander arī lepojas godalgotās pludmalēm, plašas iepirkšanās iespējas un plašu restorānu un bāru.

Prāmji uz un no Santanderas

Brittany Ferries borta pakalpojumus šajā maršrutā ietilpst biljarda un atpūtas zonu, 2 kinoteātri, kazino, bērnu rotaļu laukums, atpūtas zonas un borta izklaides no dzīvās mūzikas, dīdžeji un bērnu izklaides.

ir arī plaša izvēle bāriem un restorāniem, tostarp a la carte restorāns, bārs pie baseina, pašapkalpošanās kafejnīcu un klavieres kokteiļbārs .

Bretaņa Prāmji économie , ir tikko uzsākta prāmju satiksmi starp Portsmouth un Franciju un Spāniju. Tas ir "no-frills" serviss, ideāli piemērots tiem, kas vēlas ceļot iespējami lētāko cenu. Etretat ir kuģis, kas darbojas jauno économie pakalpojumu. Uz kuģa Jūs atradīsiet bārs, filmas atpūtas telpa, atpūtas zona un privāta vannas kabīnes.

Bretaņa Prāmji économie arī darboties šķērsošanas līdz Santander. Kuģis ir uz Connemara . Kaut gan nav kruīza prāmi, jūs atradīsiet ļoti ērtas kajītes, atpūtas telpas, pašapkalpošanās ēdamistaba, iepirkšanās un kafejnīca/bārs nodrošinot Jums nekad nebūs garlaicīgi jūsu braucienam.

Brittany Ferries piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas par Santander prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Santander osta

Santander prāmju osta atrodas pilsētas centrā, un tā ir viegli pieejama gan ar automašīnu un sabiedrisko transportu. Pilsēta ir uzcelta ap dabas ostas, kas ir izmantota jau pirms okupācijas Romas impērijas. No Santander osta atrodas Ziemeļu piekrastē Spānijā, un nodrošina saikni pa ceļu un dzelzceļu uz pārējo Spāniju un Portugāli. Prāmji no Santanderas doties uz Apvienoto Karalisti, un to var rezervēt viegli un lēti tiešsaistē ar AFerry

Santander ostas iekārtām

Santander prāmju osta ir plašas iespējas un pakalpojumus, tostarp taksofoniem, kafejnīca un veikals pārdod pārtiku un dzērienus. Autostāvvieta ir pieejama tuvumā.

Nokļūšana Santander

Santander labumu no lielisku ceļu tīklu, kas savieno pilsētu ar pārējo Spānijas, Portugāles un Francijas dienvidos. Pie pilsētas centrā, Santander prāmju osta ir viegli pieejama ar autotransportu un sabiedrisko transportu.

Ja jūs ceļojat no Austrumiem, veic N634 rietumiem gar krastu uz Coruna. Ja jūs ceļojat no Rietumiem, tad paņem N634 austrumiem uz Bilbao. Santander prāmju osta atrodas pašā pilsētas centrā, sekojiet zīmēm uz Puerto, Zona Maritima vai Ferry.

Stacija ir 5 min attālumā no prāmja ar pakalpojumu Bilbao un Oviedo. RENFE ir valsts dzelzceļa sistēmā, un ir saites uz gandrīz katrā pilsētā Spānijā.

Ir autobusu stacija Santander, apmēram 5 minūšu attālumā no termināla, un notiek regulāras pakalpojumus uz un no Madrides un Bilbao.

Santander Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Estacion Maritime S/N, 39002, Spain

LD Lines

Vapores Suardiaz Norte, Edificio Estacion maritima, Puerto de Santander, 39002 Santander, Spain