Santa Teresa Gallura prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Santa Teresa Gallura ar AFerry. Prāmji uz Santa Teresa Gallura, Sardīnijā, ir pieejami no Korsikas. Jūs varat veikt prāmi uz Santa Teresa Gallura no Bonifacio.

Santa Teresa Gallura prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Santa Teresa Gallura darbina ar Moby Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Santa Teresa Gallura, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Golfo Aranci un Porto Torres, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Santa Teresa Gallura prāmji ar Moby Lines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Santa Teresa Gallura būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Santa Teresa Gallura prāmji
  • Santa Teresa Gallura prāmji
  • Santa Teresa Gallura prāmji

Par Santa Teresa Gallura

Santa Teresa Gallura prāmju osta atrodas ziemeļu krastā skaistā Sardīnijas salas Itālijā. Šī nelielā pilsēta ir jaukā piekrastes vidē un padara labu bāzi par holday vai piejūras apstāties, touring Sardīnijā. Šī burvīgā pilsēta lepojas krāšņi krāsotas ielas ar kafejnīcas-bāri un suvenīru veikali, koraļļi un juvelierizstrādājumu veikalos. FEE (Vides izglītības fonds) piešķirts slaveno vides apliecinājums Zilā karoga uz Santa Teresa prāmju ostas to apņemšanos uzturēt ostas tīrā un labi organizētā veidā.

Prāmji uz un no Santa Teresa Gallura

Moby Lines prāmjiem ir plašs iekārtu kuģa; visi Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumi, spēļu istabas un restorānu iekārtas. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejama jūsu komfortu. Moby Lines piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Santa Teresa Gallura prāmja braucienu, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Santa Teresa Gallura ostas

Moby Lines darbojas prāmju satiksmi starp Sardīnijas, Korsikas un Elba salām efektīvāk izmantojot pieredzi, kas gūta 130 gados navigācijai.

Santa Teresa Gallura ostu iekārtām

Santa Teresa Gallura prāmju osta piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas, tostarp degvielas, elektroapgādes, tualetes un dušas, dzinēju remonts, naktssargs pakalpojumu, autostāvvieta , sabiedriskie telefoni, pārtikas preču veikalu, bāru un ATM.

Getting Santa Teresa Gallura

No Sassari veikt provinces ceļu S672 ziemeļos, S127 uz Tempio Pausania turpiniet uz S133 izmantojot Luogosanto dodas uz Santa Teresa di Gallura.

Santa Teresa Gallura Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blu Navy

Banchina La Punzesa, Santa Teresa Gallura OT, 07028, Santa Teresa di Gallura, Sardinia

Moby Lines

Porto di Santa Teresa di Gallura, I - 07028, Sardinia