Sandefjord Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sandefjord Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Sandefjord ar AFerry. Prāmji uz Sandefjord, Norvēģijā, ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Sandefjord no Stromstad.

Sandefjord prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Sandefjord darbina ar Color Line un Fjord Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Sandefjord, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Sandefjord, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sandefjord prāmji ar Color Line un Fjord Line ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sandefjord būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Sandefjord Prāmji
  • Sandefjord Prāmji
  • Sandefjord Prāmji

Par Sandefjord

Sandefjord ir pilsēta Vestfold grāfistes Norvēģijā. Viens no nozīmīgākajiem atradumiem no vikingu laikmetā tika atklāta Sandefjord. Gokstad kuģis tika atrasts 1880. gadā, un tā ir likts Sandefjord kartē kā vietu vēsturiskā nozīme.

Sandefjord ir pilsēta bagāta ar kultūru, apvienojot tradīcijas un vēsturi ar mūsdienu ērtības, piemēram, gardēžu restorāni, speciālistu veikaliņi un kafejnīcas. Sandefjord ir arī labi pazīstama ar savu izcilo zivīm un jūras veltēm; apmeklēt zivju tirgotājs pie ostas paraugu, ko Sandefjord ir piedāvāt.

Savulaik Sandefjord bija slavena ar savu sēra spa "Kurbadet", bet tagad spa ēkas ir pārvērtusies par kultūras centru, kas ir saimnieks izstādes. Citas tautas objektiem Sandefjord ietver vaļu medību muzejs, Jūras muzejs un pilsētas muzejs.

Prāmji uz un no Sandefjord

kuģa Color Line kuģi ir visi restorāni un lieliem beznodokļu veikali ar plašu preču izvēli kategorijas.

Fjord Line Jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu un izmitināšanu. Uz kuģa, jūs atradīsiet arī bufetes restorāns ar karsto un auksto ēdienu, itāļu restorāns, un arī kafejnīca, kurā pasniedz karstos un aukstos dzērienus un uzkodas.

Color Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Sandefjord Ferries, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

Sandefjord ostas

Sandefjord prāmju osta atrodas pilsētas centrā, netālu no pilsētas restorāniem, veikaliem un atrakcijas. Jūs varat nozvejas prāmi no Sandefjord līdz Stromstad Zviedrijā, un visi prāmji no Sandefjord var rezervēt tiešsaistē ar AFerry

Sandefjord ostu iekārtām

Sandefjord Ferry Port piedāvā virkni pakalpojumu un iekārtu .

Nokļūšana Sandefjord

No E18 šosejas sekojiet norādēm uz Sandefjord; prāmju osta ir skaidri sdignposted. Sandefjord ir 120km no Oslo, 20km no Larvik un 215km no Kristiansand.

Sandefjord prāmju osta ir viegli pieejama ar vilcienu un autobusu, un tas ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā no stacijas.

Sandefjord Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Fergeterminalen, Tollbugt. 5, N-3210, Norway

Fjord Line

Tollbugate 5, Sandefjord, 3210, Norway