San Sebastien de La Gomera Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz San Sebastien de La Gomera ar AFerry. Jūs varat izmantot San Sebastien de La Gomeras veikt prāmjus ap Gomeras un arī uz Tenerifi un Kanāriju salām. Vietējie pakalpojumi Gomera ir pieejami no San Sebastien de La Gomera Playa Santiago kamēr prāmji prom no La Gomera bura Los Cristianos, Santa Cruz de la Palma un Valle Gran Rey.

San Sebastien de La Gomera Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no San Sebastien de La Gomera darbina ar Fred Olsen un Naviera Armas. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no San Sebastien de La Gomera, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz San Sebastien de La Gomera, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

San Sebastien de La Gomera prāmjus ar Fred Olsen un Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz San Sebastien de La Gomera būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • San Sebastien de La Gomera Ferry
  • San Sebastien de La Gomera Ferry
  • San Sebastien de La Gomera Ferry

Par San Sebastien de La Gomera

San Sebastien de La Gomera ir lielākā pilsēta un kapitāla salas La Gomera. Skaistā un vēsturiskā pilsēta San Sebastian Gomera ir viena no mazāk apmeklētajām galamērķiem Kanāriju salās. Sala ir labi zināms, ir vieta, ka Kristofers Kolumbs sagatavojusi savus kuģus, pirms viņš pārcēlās uz Ameriku 1492. baznīcā La Asunsjona San Sebastian, kur viņš un viņa buru apkalpes piedalījās masu, joprojām stāv šodien un ir labi vērts apmeklēt .

sala pati par sevi ir gandrīz pretstats tuvumā esošās salas Tenerife. Tas ir aprakstīts kā Kanāriju salas, ka masu tūrisms aizmirsu. Lai gan tikai apmēram 15 jūdzes no sākuma līdz beigām, salu šķērsojot ir kā šķērsošanas kontinentos. Down pie krastiem, jūs atradīsiet desertus un palmas, pārgājiens iekšzemes uz vulkānu, kas atrodas pilsētas centrā tomēr, un jūs saskaraties zaļiem mežiem pildīta ar blīvu dabisko veģetāciju.

Salas ģeogrāfija nozīmē, ka tur ir tikai neliela lidosta pieņemšana prāmju ceļot daudz reālāks veids, kā sasniegt šo salu. Tomēr ne atturēt, apmeklējot La Gomera ir lielisks veids, kā paplašināt jebkuru brīvdienas - un pievienot visu citu dimensiju - jebkuram brīvdienas Tenerifē. Un hop ir tikai aptuveni 40 minūtes garš.

Ja jums nāk no Tenerifes gaidījis vairāk pats, jūs varat nodarboties ar vilšanos - vai patīkamu pārsteigumu - atkarībā no tā, ko jūs pēc. Restorāni galvenokārt slēgtas ap 10 vakarā, un jūs neatradīsiet nevienu klubi - tikai dažas nosvērts bāri. Faktiski, La Gomera ir daudz labāk zināt, tas ir savvaļas, nekā tas ir nakts. Ceļošana uz iekšpusi, ir labi tā vērts, un tā ir izmantojot vienu vai vairākas no daudzajām pārgājienu takām.

UNESCO uzskaitīti Garajonay National Park, jo īpaši vajadzētu būt jebkura apmeklētāja maršrutā. Tas blīvi iepakotas parks parāda, cik daudz no zonas un mediterranian būtu izskatījās, ja nebūtu cilvēkam. Tas tiešām ir kā iešana uz kopumu Jurrasic Park.

Protams, ir daudz vairāk ko darīt un redzēt šajā apdullināšanu un vēsturisko salu, bet mēs ceram, ka šobrīd jūs esat pārliecināts, ka ir vērts apmeklēt. Bet nav pateikt visiem saviem draugiem. Mēs vēlamies šo dārgakmens salas paturēt tā nav tūrisma šarmu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Kanāriju salām kopumā, lūdzu, izlasiet ourCanary salas guide.

Prāmji uz un no San Sebastien de La Gomera

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē jums sasniegt savu galamērķi ieraksta laiks. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

San Sebastien de La Gomera osta

San Sebastien de La Gomera ir galvenā pilsēta un salas galvaspilsēta un galvenā osta atrodas šeit ar savienojumiem ar ostas Los Cristianos par Tenerifes salas un ostas Santa Cruz de La Palma salā La Palma. Sala ir pazīstama arī kā "Isla Colombina", jo tas ir, ja Columbus sagatavoja savus kuģus pirms došanās uz Ameriku.

San Sebastien de La Gomera ostu iekārtām

Kā tas nav ļoti liela osta, ir tikai pamata iespējas, ieskaitot autostāvvietas un iekrāsoti gaida jomās. Tomēr, tā kā pilsēta ir blakus, ja gaida ilgu laiku, jūs varat izmantot sev par kafejnīcas un pilsētas restorāniem. Palmu fringed Plaza de Las Americas ir īsas pastaigas attālumā.

Getting San Sebastien de La Gomera ostas

San Sebastien de La Gomera Prāmju osta ir viegli sasniedzama no jebkuras salas, jo tā atrodas pilsētas (apmēram 15 minūšu gājiena attālumā no centra). Tas ir blakus jahtu.

salā ir bieža autobusu tīklu ar ikdienas autobusiem uz visiem galvenajiem galamērķiem salu un tāpēc atrast autobusu uz pilsētas San Sebastien būtu viegli. Tomēr, lūdzu, pārbaudiet, grafikus, jo var būt biežākas autobusi vasaras mēnešos.

San Sebastien de La Gomera Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Estación Marítima Local nº 1, 38800 Puerto de San Sebastián de La Gomera., Canary Islands (La Gomera)

Naviera Armas

Terminal del Puerto, local 5, 38800 - San Sebastián de la Gomera, Canary Islands (La Gomera)