San Nicola Tremiti prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

San Nicola Tremiti ir maza sala piekrastē Itālijā (netālu no Termoli). Tā ir viena no trim skaistākajām arhipelāga salām, un ir ļoti populārs vasarā. Zemāk jūs varat atrast visu San Nicola Tremiti prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • San Nicola Tremiti prāmji
  • San Nicola Tremiti prāmji
  • San Nicola Tremiti prāmji

Prāmji uz un no San Nicola Tremiti

Navlib vada flote 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Par San Nicola Tremiti

San Nicola Tremiti ir viens no trim mazajām salām Itālijā. No trim salām San Nicola Tremiti ir pazīstams kā administratīvo centru. Kad jūs ieradīsieties uz salas, jūs ievērosiet pili/forts līdzīgu struktūru viduslaiku ēku izveidojusi Rocky Hill. Jūs varat arī īrēt nelielu laivu izpētīt citas salas jomā.

San Nicola/Tremiti Ostu

San Nicola Tremiti ir viens no trim mazām salām Itālijas piekrastē līdz Vieste. Grāmatu prāmji uz San Nicola Tremiti tieši šeit ar AFerry.

San Nicola Tremiti ostu iekārtām

San Nicola Tremiti ports atrodas uz dienvidiem rietumu daļā salas. Tas ir pamata ostas ar dažiem objektiem, bet neliels ciems atrodas tieši blakus ostai, lai jums nebūs grūti atrast restorānu vai citas iekārtas.

Darba San Nicola Tremiti

Nokļūšana līdz ostai ir viegli. Sala ir ļoti mazs, un jūs varat sasniegt jebkur ar kājām.


San Nicola Tremiti Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Porticciolo di San Nicola, 71040 Isole Tremiti FG, Italy