San Juan Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

San Juan ir kapitāla un lielākā pilsēta Puertoriko, neinkorporētam teritorijā ASV. Prāmji no San Juan bura Santo Domingo, Dominikānas Republikā ar America kruīza prāmjiem.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz San Juan ar AFerry. Skatīt zemāk detalizētu grafiku un labākās cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • San Juan Prāmji
  • San Juan Prāmji
  • San Juan Prāmji

Prāmji uz un no San Juan

America Cruise Prāmji kuģi, Caribbean Fantasy ir garums 187 metri, tā maksimālais ātrums ir 23 mezgli un spēju 1050 pasažieriem. Laiva ir salonus, kas aprīkoti ar ērtu atpūtas un dažādām kabīnes. Turklāt tas ir arī restorāns a la carte La Cascade , bufete restorānā Salt & Pepper , piano bārs Marbella Club un diskotēku Mans ceļš , kas piedāvā dažādu šovu katru dienu.


Par San Juan

San Juan ir viens no top galamērķiem Karību, ar apmeklētājiem flocking no visas pasaules. No Old San Juan un New San Juan kombinācija nozīmē, ka ir kaut kas ikvienam.

Old San Juan
Old San Juan jūs aizvedīs atpakaļ uz koloniālās reizes. Pack piemērotus apavus, jo ielas ir bruģēts un jums būs daudz ejot darīt, ja jūs vēlaties, lai izpētītu visu Old San Juan ir piedāvāt. Forts, muzeji, plazas, restorāni un apdullināšanu krastmalu.

Jauna San Juan
krasā pretrunā, New San Juan ir moderna pilsēta ar dinamiskas naktsdzīve, lielisku iepirkšanās un ēdināšanas iespējām, un tā ir joma, kas ir pastāvīgi pieaug . Tropu pludmales ir fona luksusa viesnīcās un Jaunā San Juan ir lieliska vieta, lai mēģinātu ūdenssporta.


Darba San Juan

Ar auto
San Juan atrodas ziemeļaustrumos Puertoriko. Pilsēta ir savienots dienvidos pie 52 ceļa, un Rietumos ar 22 ceļa. Tā kā lielākā pilsēta un galvaspilsēta Puertoriko, San Juan ir labi iezīmētas.

San Juan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

America Cruise Ferries

America Cruise Line Ferries, San Juan, 00901, Puerto Rico