San Domino Tremiti prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

San Domino Tremiti ir salas pie austrumu krastu Itālijā. Tie ir skaisti ūdeņi un veikt un ideālu dienu ceļojums.

Īpašie piedāvājumi

  • San Domino Tremiti prāmji
  • San Domino Tremiti prāmji
  • San Domino Tremiti prāmji

Prāmji uz un no San Domino Tremiti

Navlib veido flotes 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu.

Tātad, rezervēt prāmi uz vai no San Domino Tremiti vienkārši un droši ar AFerry

Par San Domino/Tremiti/h3>

San Domino Tremiti ir tikai maza sala un teorētiski varēja redzēt dažu stundu laikā - padarot to par lielisku dienu ceļojums. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai tiešām izpētītu salas un cikla vai nirt, tad dažas dienas varētu būt labāks variants. Jūs varat arī iznomāt motorlaivu un doties uz citām mazākām salām.

San Domino/Tremiti Ostu

San Domino Tremiti prāmju osta atrodas uz ziemeļaustrumu piekrastē salas Isola San Domino - daļa Tremiti salām Adrijas jūrā. Salas ir atrodami piekrastē Itālijas austrumu piekrastē, ar prāmjiem, kas izlido no Termoli.

San Domino Tremiti ostu iekārtām

San Domino Tremiti ir maza prāmju ostas. Pie ostas Jūs atradīsiet dažas autostāvvietas līčus un pāris stendiem. Pasaule kopumā osta ir diezgan pamata, jo sala ir tikai maza.

Darba ostai San Domino Tremiti

Sala ir pietiekami mazs, lai sasniegtu salas ar kājām no lielākās vietām . Tomēr ir autobusu jūs varat saņemt, un, ja jūs uzturas viesnīcā, lielākā daļa nosūtīs mikroautobusu, lai savāktu jums un jūsu bagāžu.

San Domino Tremiti Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

San Domino, , Italy