San Antonio Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz San Antonio ar AFerry. Jūs varat izmantot, San Antonio, lai prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no San Antonio līdz Palma kamēr prāmji prom no Baleāru bura Denia un Gandia.

San Antonio Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no San Antonio ir vada Balearia un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no San Antonio, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz San Antonio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ibiza, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

San Antonio prāmjiem ar Balearia un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz San Antonio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • San Antonio Prāmji
  • San Antonio Prāmji
  • San Antonio Prāmji

Par San Antonio

Pilsētā ir lielākais un liveliest tūristu kūrorts uz salas. Pazīstams kā `San An ', lai tūkstošiem britu klubu apmeklētāji, kas ir cēlušās šeit katru vasaru, kūrorta pareizi sauc Sant Antoni de Portmany. Tās garš, plats līcis ir izklāta ar bāriem, restorāniem un daudzdzīvokļu ēdināšanas galvenokārt jaunajiem britu tūristiem.

Ir dažas nelielas smilšainas pludmales kūrortā, un iespaidīgu pludmales Cala Conta, Cala Bassa un Cala Tarida ir īsa prāmi braukt prom.

jūlijs un augusts ir labākie mēneši, lai apmeklēt tiem, kas meklē buzzing naktsdzīvi, bet mēnešos maijā un jūnijā un septembrī un oktobrī ir vispopulārākais ar ģimenēm, pāriem un gados vecākiem apmeklētājiem.

Prāmji uz un no San Antonio

Transmediterranea flote ir moderns un ātrs, un tie ir izstrādāti tā, lai pasažieris atrod ceļu daļa no viņa/viņas brīvdienas. Borta ir baseini, plašas un greznas mājiņas, bāri, restorāni, kinoteātri, diskotēka, gaisa kondicionēšanas un plaša garāža, lai jūs varētu veikt savu automašīnu.

Balearia ir flotes kuģu ir labi aprīkota, ar daudziem saviem laivu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikalos pārdod smaržas, kosmētika un konditorejas izstrādājumi.

Gan Acconia Transmediterranea un Balearia piedāvā izdevīgus piedāvājumus no San Antonio ostas, un jūs varat izmantot šos rezervējiet vienkārši un droši ar AFerry.

San Antonio ostas

San Antonio ir otra lielākā pilsēta uz salas Ibiza, kas atrodas Vidusjūrā, un pieder Spānijai. San Antonio prāmju osta atrodas uz rietumu krastu, desmit jūdzes (16km) no lidostas un kapitāla Ibiza. No San Antonio prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Denia, Valensijā un Barselonā ar Spānijas operatoru Balearia un Valensijā ar prāmju kompānijas Acciona Transmediterranea. Visi prāmji no San Antonio var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

San Antonio ostas iekārtām

San Antonio Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana uz San Antonio

San Antonio prāmju osta ir viegli sasniedzama no jebkuras salas ar autoceļu C-731 un PM-803.

San Antonio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Sant Antoni de Portmany, 07820, Spain, Ibiza

Trasmediterranea

Puerto De San Antoni, Ibiza, 07820, Spain