Samui Island Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Samui sala Maršruti

 • Koh Phangan līdz Koh Samui / Koh Samui līdz Koh Phangan
  2 šķērsošana katru dienu
  45 min
 • Koh Tao līdz Koh Samui / Koh Samui līdz Koh Tao
  7 krustojumi katru nedēļu
  3 h 15 min

Jūs varat pasūtīt prāmju no Samui salas ar AFerry. Prāmju maršruti ir vada Samui Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervēšanas formu iepriekš rezervēt Samui Island Ferry ar AFerry.

Samui sala atrodas uz austrumu krastā zemes šaurums Kra Taizemē. Sala ir otrais lielums Chumphon arhipelāga un ir iedzīvotāju skaits ir 63000. Samui ir aktuāls musonu klimats, un kopā ar 60 citām salām ap to, formā Ang Thong Marine National Park.

Sala apvieno džungļu tropu kalnu Khao bum ar iespaidīgu pludmales tirkīza ūdeņi, baltās smiltis, kokosriekstu palmas un koraļļu barjeru. Samui ir labi attīstīta tūrisma infrastruktūra. Tūristus piesaista tieši ar skaistumu ar savām pludmalēm un praksi ar akvalangu, populārākās ir Chaweng un Lamai pludmales. Lietus sezona notiek no maija līdz novembrim.

Samui parādās Ķīnas kartēm 17.gs., un, iespējams, sāka apdzīvota pirms 1500 gadiem zvejnieki no Malajas pussalu un Ķīnu. Salas infrastruktūra sāka attīstīties beigās pagājušā gadsimta, un tās ekonomika ir balstīta uz tūrismu un eksporta kokosriekstu un gumijas.

Īpašie piedāvājumi

 • Samui Island Prāmji
 • Samui Island Prāmji
 • Samui Island Prāmji

Samui sala termināli

Samui sala ir 3 piestātnes no kur operators Samui Prāmis sniedz pakalpojumus, jūs varat iegādāties biļetes tiešsaistē AFerry:

Samui Bangrak Pier , kas atrodas uz ziemeļiem no salas, ir daži veikali un restorāni apkārt. Tā ir pakalpojumus Phangan Thong Sala Pier, Phi Phi Tonsai mola un Tao Mae Head Pier. Pakalpojums Phi Phi ietver 3 stundas nodošanu ar autobusu uz Krabi-Donsak Pier dokā.

Samui Maenam Pier , kas atrodas uz ziemeļiem no salas ir dažas kūrortiem ap. Tā ir pakalpojumus Phangan Thong Sala Pier un Tao Mae Head Pier.

Samui Nathon Pier atrodas ziemeļrietumos no salas. Tā ir pakalpojumu Tao Mae Head Pier.

Kā tur nokļūt

Populārākās metodes transportēšanas uz salas ir autobusi, arī "tuk tuks", kurā ir 3 riteņi taksometri , tad "songthaews", kurā ir pick-up kravas automašīnas pasažieriem, motocikliem un taksometri.


Tātad, rezervēt prāmi uz un no Samui salas, vienkārši un droši ar AFerry!

Par Ko Samui

Ko Samui ir Taizemes otrā lielākā sala, kas atrodas Taizemes līča. Tas ir zināms, palmām izklāstot tās pludmales, kalnu lietusmežu un kokosriekstu birzīm. Populārākajiem tūrisma galamērķiem ietver Big Buddha svētnīca, Bophut s Zvejnieka Village un Wat Plai Laem.

Samui sala Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand