Samui Ferry

Samui Ferry
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Samui Prāmis kursē no Bangkokas, Phuket, Krabi, Surat Thani un vairāk!

Visiem Samui prāmju maršrutiem un jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Samui prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Samui Ferry Maršruti

   Borta Samui Prāmis

   Jums būs nepieciešams, lai izdrukātu savu rezervācijas apstiprinājumu. Lūdzu, pārbaudiet piestātne informāciju iepriekš, lai precīzi zinātu, kur iet. Operators iesaka pārbaudīt, vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.

   Kad jūs ieradīsieties pie mola prezentēt jūsu izdrukāto rezervācijas apstiprinājumu darbiniekiem no laivas. Viņi dos jums uzlīmi vai iekāpšanas karti un tieši jums, lai jūsu laiva. Vairumā ostu darbinieki būs tuvu laivas. In Samui, darbinieki tiks sēžot pie kabīnes priekšā laivu iekraušanas zonā. Lielākā daļa doki ir darbinieki, kas palīdzēs jums uzsākt savu bagāžu.

   bagāžas pabalsts ir līdz 20 kg uz vienu personu, un visas jūsu rokas bagāža var tikt iepakoti un nosūtīti bez papildu maksas. Vietējie darbinieki patur tiesības veikt drošības pārbaudes. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir neparasti bagāžā personiskai lietošanai, vai jums ir kādi jautājumi.

   Vairumā laivu dzērieni, tiek piedāvātas uzkodas un vieglas maltītes uz kuģa.

   Video

   Samui Ferry YouTube Video