SamsoFærgen Prāmji

SamsoFærgen
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt SamsoFærgen prāmi uz Dānijas kontinentālo un salām Samso un Jaunzēlandē. SamsoFærgen prāmjiem ir ērti un nodrošina virkni uz klāja iekārtu un izklaides, lai jūs varētu izmantot savā ceļojumā. AFerry vienmēr lētas cenas SamsoFærgen prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt SamsoFærgen prāmjus uz Hou, Kalundborg, Kolby un Saelvig. Skatīt zemāk jaunāko SamsoFærgen prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu SamsoFærgen grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija beidzas 15 minūtes pirms izziņotā izbraukšanas laika.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

SamsoFærgen Maršruti

   Uz klāja SamsoFærgen prāmjiem

   uz klāja ar SamsoFærgen jūs varat atrast dažādas iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums vairāk patīkams. Uz apakšējā klāja, jūs varat atrast kafejnīca un rotaļu istaba maziem bērniem, bet uz augšējā klāja, jūs varat atrast izklaides atpūtas telpa, kur var baudīt šovu ar glāzi vīna vai kāds, kas nepieciešams jūsu iedomātā.


   Par SamsoFærgen prāmjiem

   SamsoFærgen flote sastāv no Kanhave un Kyholm . Uz Kanhave ir lielāks par diviem kuģiem, kas līdz 600 pasažieriem. Uz Kyholm nes līdz 390 pasažieriem ziemas mēnešos, tomēr tas palielina 550 vasaras mēnešos (maijs-septembris) laikā.


   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja SamsoFaergen prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .