Samos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ar garajām smilšu pludmalēm, kristāldzidru dziļi zilajiem ūdeņiem un tradicionālo ciematos un pilsētās, Samos piedāvās Jums neaizmirstamas brīvdienas. Atrast lētāko prāmju šķērsošanas uz un no Samos ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Zemāk jūs varat atrast visu Samos prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Samos Prāmji
  • Samos Prāmji
  • Samos Prāmji

Prāmji uz un no Samos

Kā arī diapazons salonu, Grieķijas Seaways prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos.

Ir divi kuģi Līkums Travel flote; uz Līkums Express un Kusadasi Express . Abi kuģi ir ātri kuģi un var pārvadāt uz augšu no 240 pasažieriem. Borta ir ērtas atpūtas telpas ar panorāmas logiem un āra klāja piedāvā lielisku skatu uz Turcijas piekrasti un Egejas jūru.


Par Samos

Par Samos pludmales ir slavens ar savu majestātisko ainavu, to žilbinošas smilšu krasta līnijām un to kristāldzidru zilajiem ūdeņiem, kopā ar tās mūžzaļo apkārtni.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Samos uz AFerry ar Hellenic Seaways, izmantojot ostas Vathi un Karlovassi.


Samos Port

Samos ir divas galvenās prāmju piestātnes, kas atrodas Vathi, uz austrumiem no salas; un Karlovassi ziemeļos.

Samos ir Grieķijas salas pasaules slaveno matemātiķis Pitagors un astrofiziķis Aristarchos ar saviem lielajiem fantastisku smilšainas pludmales, kristāla skaidrs dziļi zilo ūdeņu, saviem tradicionālajiem ciematiem un pilsētām, tā grafisko šaurajām ieliņām un tās izsmalcinātu eju piedāvās jums neaizmirstamas brīvdienas.

Lai gan Samos ir ļoti zaļa un kalnaina ar izsmalcinātu bagātīgu veģetāciju, tās klimats ir tāds, ka no jūras ieskauj zonu, ar maigām ziemām un vēsām vasarām. Sakarā ar reljefu un ārkārtas klimatu, salu ražo lauksaimniecības, zivis, koka un minerālvielu produktiem.

Salas galvaspilsēta atrodas ostā un stiepjas, lai gleznainā puisietis un nemitīgi Green Bay, no kuras tā ieguva savu nosaukumu, jo pastāv vecā ciema pazīstams kā Vathi.

Samos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses