Sami Kefalonija Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sami prāmju osta atrodas Kefalonijas, un atrodas pa vidu, skatoties, lai kaimiņu salas Ithaca. Prāmji no Sami bura Pisaetos no Jelgavas, kā arī Brindisi, Korfu un vairāk. Jūs varat atrast sarakstu ar burāšanas laiku un izbraukšanas zem līdzās sarakstu no mūsu labākajām cenām.

Īpašie piedāvājumi

  • Sami Kefalonija Prāmji
  • Sami Kefalonija Prāmji
  • Sami Kefalonija Prāmji

Prāmji no sāmu

Eiropas Seaways apsaimniekoja flote sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.

Levante Prāmji ekspluatē floti trīs kuģi ; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.

Red Star Prāmji flotē labi aprīkots, modernu kuģus. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.


Par Sami

Sami ir aizņemts strādā ostas, tikai 20km no Argostoli galvaspilsētas Kefalonijas. Pilsēta atrodas plašā līcī ar garu koku izklāta krastu un brīnišķīgu skatu uz kaimiņu salas Ithaca.

No Waterfront ir daudz bāri un tavernas, no kuriem izvēlēties, visi kalpo vietējās jūras veltes nozvejotas tajā pašā dienā.

Sami ieskauj kristāldzidru ūdeni, un no klintīm jūs bieži vien var redzēt delfīnus. Uz zemes, ir alas, lai izpētītu, kas ir neparasts Grieķijā. Daži no tiem ir atvērti sabiedrībai un ekskursijas ir pieejami.


Sami ostas iekārtām

Ir divas ostas pie Sami, un, lai gan tur ir nav ostas īpašās iespējas osta ir centrs pilsētas un visas ērtības, ir tikai īss ej prom.


Nokļūšana Sami

Ar auto
EO Argostoliou Samis ceļš savieno sāmu ar Argostoli, ar brauciena laikā aptuveni 35 minūšu laikā .

Sami Kefalonia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses