Sami Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz sāmu ar AFerry. Prāmji uz Sami, kas Jonijas salās, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz sāmu no Brindisi.

Sami Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Sami ir vada Red Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Sami, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Sami prāmji ar Red Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Sami būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Sami Prāmji
  • Sami Prāmji
  • Sami Prāmji

Par Sami

Sami ir skaists piekrastes pilsēta 24km uz austrumiem no Argostoli galvaspilsētas Kefalonijas, viens no Jonijas salās rietumu Grieķijā. Kefalonijas, kuru kalni, priežu meži un smilšainas pludmales raksturo ainavu salas, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Grieķijas salām. Mūsdienu vēsturnieki pieņem, ka Kefalonia ir faktiskā atrašanās vieta Odisejs "mājās Ithica nevis mazāku salu, kas nes šo nosaukumu jau šodien. Par Kefalonijas salas ir daudz ģimenei draudzīgas pludmales, kas, neskatoties uz savu popularitāti, kas parasti nav pārpildītas. Lai gan daudzi no apmetnēm Kefalonijas tika sagrauta zemestrīces 1953. gadā, joprojām ir vairākas atrakcijas salā šodien, ieskaitot mozaīkas grīdām Romas villā Skala, Venēcijas pils Assos, alām, drupas, veco dārzu un sulīgs kalnu ainavas, kas ir kā magnēts aktīvo ceļotājam.

Sami prāmju osta

Sami osta, kas atrodas centrālajā austrumu piekrastē, ir lielākā osta salā. Galvenais ceļš gar krastu ir pilna ar mūsdienu ērtības, veikalu un kafejnīcu ar skatu uz rosīgo ostas, ieskauj ainavu sulīgs kalniem un aizraujošām līči.

Sami Karte

Skatīt karti

Ostu adreses